Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi sminked van, hol,...

Mennyi sminked van, hol, hogyan tárolod őket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár éve (tinikoromban) iszonyatosan sokat vettem, kaptam. Imádtam, hogy olyan sok van. Meg se tudnám számolni annyi van. Viszont ebből már kinőttem és elcsomagoltam őket egy szatyorba.

Most 21 évesen, már csak a legfontosabbakat tartottam meg. CC krém, bronzosító, görgetős bézs árnyalatú szemhéjpúder, szempillaspirál, zselés szemhéjtus, vörös rúzs illetve egy színezett ajakápoló. Ritkán használom mindet egyszerre. Ha megyek valahova, akkor egy kis CC krém és szemöldökigazítás.

Egy kis Manhattan táskában tárolom. DM-ben váltottam ki 50 pontért :)

2013. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ó, a Manhattan táskát én is ki akartam váltani, de elfogyott:(

Nincs túl sok sminkem, körömlakkból rengeteg van, azt egy cipzáras táskában tárolom. Szemhéjpúderem nincs sok, a tesómét szoktam használni, mert neki több van, szóval az én kis soványka kollekciómat egy nagyobbacska díszdobozban tárolom a jóval nagyobb mennyiségű rúzsok és szájfények mellett.

2013. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kihagytam pár dolgot:)

Az alapozókat és púdereket, pirosítókat szintén külön tárolom.

Ami mindig kell, aktuális alapozó (mindig van külön télre meg nyárra, mert nagyon fehér a bőröm, de elég könnyen barnulok), púder, pirosító, spirál, szemceruza, tus, szájfény, rúzs, ilyesfélék egy külön nesszeszerben, amit mindig magammal viszek a táskámban.

2013. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tavaly és tavalyelőtt elég sok sminket felhalmoztam, akkor kezdett el jobban érdekelni a sminkelés, próbálgattam mi áll jól. Most már tudom, milyen színek passzolnak hozzám, és csak azt veszem meg, amiben biztos vagyok, hogy szívesen fogom használni. Még év elején eldöntöttem, hogy lecsökkentem a sminkjeim mennyiségét, így nem sok mindent vettem mostanában, és egy csomó cuccot használtam el, kb. a sminkcuccok felét, körömlakkok majdnem 3/4-étől megszabadultam. Korábban egy Ikea Moppe fiókos fa tárolóban tartottam a sminkeket, most egy nagyobb szögletes kozmetikai táskában. Jelenleg is használom el azokat a cuccokat, amiket nem annyira szeretek. Most van 1 majdnem üres BB krémem, egy folyékony alapozóm (csak a BB-vel keverve használom, külön-külön mindegyik használhatatlan), 1 habállagú alapozó, 2 púder, de az egyik már a végét járja, 1 folyékony korrektor, 1 stift korrektor, 1 szemhéjalap, 4 szemceruza (fekete csillámos, sima fekete, nude, szürke csillámos), 1 szempillaspirál, 3 ajakápoló (ugyanaz mind a 3, 2 el van rakva tartalékba), 2 rúzs, 1 szájfény, 1 pirosító. Asszem ennyi. Szemhéjpúderből van sokkal több, mint kéne. Van egy 24-es MUA paletta, Essence 6-os paletta, Essence 4-es, 8-as, +egy mágneses, amiben 6 szín van. Már ez is haladás, mert már idén elhasználtam 2 Essence monót, egy 6-os palettát és egy 4-est.

Azért most is tervezek venni még 1-2 dolgot, egy jó alapozót és egy Sleek palettát.

2013. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mostanában vettem magamnak sminkeket, mert eddig nem sminkeltem magam. Összvissz van két szemceruzám, két szemhéjtusom (egy gél, egy folyékony), egy korrektorom, egy púderem és egy BB krémem, valamint egy szempillaspirálom. Egy kisszekrény tetején tartom őket, a ceruzákat, tusokat, spirált pedig a régi Too late órámhoz kapott "befőttesüveg"be állítva, ismerősnél láttma, praktikus nagyon.

Körömlakkom van nagyon sok, őket a bakancsom régi dobozában tartom egy polcon.

A fürdőszobában a szekrényben is van egy csomó cucc, anyukámé, valamint amiket néha én is elcsenek.

15/L

2013. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés sminkem van, most vásárolok, hogy több legyen. Van egy kis kosárkám, amibe azokat a sminkeket tartom, amiket nem gyakran használok. Van egy Essences neszesszerem, amibe azok a sminkek kerülnek, amiket minden nap használok szinte. Ebbe belekerült egy Essence quattro, egy Essence szemhéjpúder ecset, Coca Colás ajakápoló, Kallosos szájfény, Avon Color Trend korrektor, Essence I ♥ extreme szempillaspirál. Van még egy palettám, abba van rúzs, és pirosító is, még egy pár szájfényem, egy rúzsom, szemhéjpúder monok, tus... a kosárkába azok a sminkek vannak, amiket igazából kaptam, a neszesszerben azok, amiket vettem.:D
2013. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon sok cuccom van 5-6 palettam is :D ecsetekbol biztos van husz kremek, alapozok, puderek, tusok, ceruzak, kistukrok, koromlakokk, muszempillak, korommatricak, szivacsok, puffok... :D minden van :D


[link] ehhez hasonlo sminkasztalom van de sajnos mindig kupis mert sosem rakok vissza semmit a helyere :(

2013. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!