Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan növeszthetem meg...

Hogyan növeszthetem meg gyorsabban a körmömet?

Figyelt kérdés
Sajnos lány létemre rágom a körmömet, így nagyon rövid. Lehetséges lenne, hogy hamarabb megnőjön?
2013. aug. 18. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem rágod, gyorsabban nő. :) Nekem az segített leszokni a körömrágásról, hogy állandóan lakkoztam. Ha pedig lakkozva rágod, nagyon csúnya látványt nyújt (időm se volt naponta újrakenni) így gyorsan abbahagytam. :) Egyébként ha jól tudom vannak direkt olyan körömlakkok amik segítenek, hogy gyorsabban nőjön. De sajnos amíg lerágod, addig ne várj nagyon csodát, semmi nem tudja egy nap alatt megnöveszteni.
2013. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a miss sporty gyártott egy direkt körömrágás elleni lakkot, nekem is az segített leszokni, olyan rossz ízt még életedben nem éreztél. :D Plusz a körmödet is ápolja.
2013. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is láttam már körömrágás elleni lakkot, aztán ha már arról leszoktál, használj egy másik körömápolót (én már egy üveg Essence-t elhasználtam, most Manhattanem van)
2013. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: próbálok leszokni

2.,3. válaszoló: hol találhatok ilyesmit?

2013. aug. 20. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
akármelyik rossman-ban, dm-ben van. :)
2013. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget ^^
2013. aug. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!