Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Johnny Depp félig átlátszó...

Johnny Depp félig átlátszó lencséjű napszemüvegei milyenek? Mo-n még nem láttam ilyen félig átlátszó klasszikus szemüveget. Ti?

Figyelt kérdés
A színezett lencsék mondjuk tuti hazavágják a szemet.

2013. aug. 19. 03:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ray bant hasznal, gondolom nem ket fillereseket..
2013. aug. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az odáig oké, hogy valami márkásat, de Mo-n is vannak márkás termékek, de olyan lencsét még nem láttam sehol, amin félig átlátszik a szemed.
2013. aug. 19. 16:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Jobban tetszik az, ha látszik a szeme az embernek. Nem kelt olyan légy hatást :D
2013. aug. 19. 16:28
 4/6 anonim válasza:
Ha az ember bemegy az optikába, ott tudnak mutatni szemüveglencse színmintákat, és sok-sok pénzért olyanra színezik amilyet a vásárló szeretne. Gondolom Depp-nek ez nem jelent gondot! Ráadásul neki dioptriás is a szeme, nem csak "divatból" viseli!
2013. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is rosszak a szemeim. Viszont én nem hordok lila meg kék lencsés szemüvegeket. Engem max egy szürkés lencse érdekelne, ami ugye a rendes fekete lencsés árnyalata.
2013. aug. 20. 22:33
 6/6 anonim válasza:
Johnnynak viszonylag eleg rossz a szeme es bizony dioptrias is a szemcsije:/ de neki ezt felirtak, marmint szinre is hogy ne romoljon tovabb, a szin is korigalja aszemet kicsit :)
2013. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!