Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink kellekeket kell...

Milyen smink kellekeket kell ehhez beszereznem?

Figyelt kérdés

Meg sosem sminkeltem, egyszer volt benne reszem kozmetikusnal, de nem tetszett. Mintha lefejeztek volna, ugyanis hofeher boromnek nagyon csunya barnaszint adott a kozmetikus, elutott a testemtol, raadasul ugy ereztem mintha izzadnek alatta. Ezt a "maszk" hatast szeretnem elkerulni. Termeszetesseget szeretnek, meg egy picit a szemem kiemelni.


Nem vagyok egy Katy fan, a hajam se fekete(kozepbarna), viszont az arcunk eleg hasonlo, en is hofeherke vagyok, nagy kek szemekkel. Ebben a videoban szolid sminket visel, ugye jol gondolom, hogy ez megallna a helyet hetkoznapokban? http://www.youtube.com/watch?v=98WtmW-lfeE

Szerintem mikor megall az oltozoszekrenynel, ott a szeme es a feher arca gyonyoruen ki van emelve, meg sem erzem tulzonak.


Miket kell beszereznem, hogy ezt el tudjam erni? Alapozo, korrektor, szemfestet stb, mit mivel es hogy kell felvinni, hogy szep legyen? Ami fontos, hogy eleg pattanasos az allam, azt kezelem. A kozmetikus szerint tipikus "korpas" borom van, all es homlok zsiros, kozepen normal, T vonalban pedig szaraz. :S Feher pudert kellene vennem? Olyat meg nem is lattam, nem szeretnek gotikus hatast elerni. Ami meg nagyon fontos, hogy extra erzekeny a borom. Irnatok markakat is, es arnyalatokat? Sok mindentol kipattogok, kijonnek a pattik, tenyleg nagyon vigyaznom kell, inkabb megveszem a picit dragabbat -ha valoban annyival jobb- mint sem utana honapokig kezelesekre jarjak ismet a borommel.


Kozmetikusnal mar rengeteg penzt otthagytam a pattanasok miatt, meg az is feltunt, hogy 1-2 csak a lehuzasra megy, ezert kernek toletek tanacsot. Szeretnek egy olyan alap szettet osszegyujteni, amitol nem teszem tonkre a borom (azt hallottam a smink oregiti a bort ettol is felek), viszont a hetkoznapokban egy kicsit jobban nonek erezhetnem magam. Kusza voltam, meg hulyen hangozhat, hogy semmit se tudok kb a sminkelesrol, de epp ez ezert kerdeznem a szakavatottakat. Nagyon koszonom a segitseget!:)


2013. aug. 20. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hűű,hosszú a leveled, megpróbálok kielégítő válaszokat adni a kérdéseidre.

Katynek itt tényleg egy természetes hatású sminket készítettek. Alapozó plusz púder kell a tökéletes hatású arc elkészítéséhez, de ha nem szeretnéd mindkettőt elég csak az alapozó is. Válassz a bőrszínedhez illőt. Ajánlom a L'oreal alapozókat, jó minőségűek és hosszú ideig elég lesz. Ha tényleg nagyon extra érzékeny a bőröd, akkor pedig menj be egy nagyobb gyógyszertárba és kérd ki a gyógyszerész véleményét. Igen, a gyógyszertárakban is vannak alapozók,méghozzá nagyon jó minőségűek, habár igen drágák. Katy szempillái mindössze szempillaspirállal és egy kis fekete szemhéjtussal vannak kiemelve. Szempillaspirálból Maybelline Falsiest ajánlok, 2000ft körül van. Szemhélytusból Essence vízálló fekete/barna színűt ajánlok, ezzel nagyon vékony vonalat húzz, belülről kifelé. Ez maximum 1000 ft. Az ajkaidra testszínű vagy Latte/Kávé színű rúzst ajánlok, esetleg szájfényt. Ebből Avonosat tudok ajánlani, de ha a helyi DM-ben,Rossmanban szétnézel biztos,hogy találsz hasonló halvány színű rúzst. Más egyéb nem is kell a smink egyszerű elkészítéséhez. Fehér púdert semmiképp ne használj a már így is világos bőrödre. Inkább világos testszínűt, de fehéret ne, attól "vámpírhatást" érnél el.

Remélem,hogy tudtam valamennyit segíteni! :) A.

2013. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ment a zoldkez, koszonom szepen!:)
2013. aug. 25. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!