Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell felkészülni egy...

Hogyan kell felkészülni egy szépségversenyre?

Figyelt kérdés

Egyszer indultam még kb. 3 évvel ezelőtt egy szépségversenyen, de azt nagyon elszúrtam. Mit ad isten, ma írnak nekem , hogy nem lenne e kedvem megpróbálni egy másikat. A jelentkezésemet is ma fogadták el a versenyre.

Ez idáig elég jó jelnek tűnik nem?

Na de most jön a fekete leves: hogyan kell felkészülni rá? Hogyan kell viselkedni úgy, hogy az mindenkinek szimpatikus legyen, milyen fürdőruhába kell menni, milyen estélyi az előnyös, mit kell mondani ha kérdeznek. Hogyan kell vonulni a kifutón és milyen frizura és smink előnyös? Ja: és melyik smink a legmutatósabb és a legkönnyebb? az is fontos!

előre is köszi a válaszokat!



2013. aug. 21. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
a szépségversenyek gázak.
2013. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
főleg ha nálad ez a szexhez kapcsolódik...
2013. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazatok van, mért is reméltem egy pillanatig is, hogy értelmes választ kapok....
2013. aug. 21. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a ruhakérdésre nem lehet nagyon jól válaszolni, mert testalkattól is függ. De szerintem, amíg nem divatjamúlt, nem túl zárt, nem túl csicsás és nem túl olcsó/bazári/kínais a kinézete, addig minden rendben van. Ja és persze fürdőruhából bikini nyilván, lehetőleg nem túl incifinci, de mutatós. És magassarkú.


A vonulás sztem magától jön az embernek, ha meg tanulni szeretnél rá, akkor biztos van modellvonulós videó rengeteg a youtube-on... talán annyi a különbség, hogy többet kell mosolyogni és pózolni.


Frizurából szerintem egy jól vágott, jól "karban tartott" sima kiengedett haj mindent visz. Gondolom, ha ezt a kérdést feltetted, nem rövid hajad van. Szóval akkor hasson minél dúsabbnak és fényesebbnek, passzoljon hozzád a színe - és ne legyen vmi nagyon harsány szín, azt nem szokták díjazni (az összes szépségversenyes lánynak szinte szőke, barna vagy fekete haja van, és vörösből is inkább a természetesnek ható, nem a brutális fajta), ne legyenek töredezettek a hajvégei. Az kb. mindegy, hogy hullámos vagy egyenes, ami jobban áll.


Sminkből egy sima pezsgőszín-sötétebb barna kombinációt ajánlanék, a sötétebb barnával egészen picit eldolgozva a szélen, hogy a pezsgőszín domináljon. Ez frissebbnek mutatja a tekintetet, és egyébként sem szeretik sztem a nagyon durva sminkeket, hacsak nem vmi nagyon híres esemény, ahol forgat a tv, de ott meg szokott lenni saját sminkes amúgy is. Mindenképp legyen alatta szemhéjalapozó, alapnak használható krémes szemfesték vagy korrektor, mert nem tudom, meddig tart a show, de ezek nélkül jó, ha egy órát kitart a smink. Mellé mehet pici barna szemceruza mon djuk, szempillaspirál, valami halvány barackos vagy rózsás pirosító és valami vizes hatású, halvány ajakcucc (szájfény, színezett ajakápoló, duci, fényesebb ajakceruza, hidratáló, nem túl tömény rúzs, ilyesmik).


Egyébként meg legyél kedves, aranyos, segítőkész, vedd az egészet komolyan (ne késs, mindig figyelj oda a koordinátorra, ha van stb.)... ja, és ha tudod magadról, hogy idegességedben sok hülyeséget össze tudsz hordani, próbálj meg erről leszokni :D.

2013. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes válasz! Köszönöm!
2013. aug. 22. 08:38
 6/7 anonim válasza:
100%
fogadj trénert ő mindent tud a szépségversenyekről.
2013. aug. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végülis:)
2013. aug. 23. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!