Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3 hónapja lyukasztották ki a...

3 hónapja lyukasztották ki a fülem, azóta ugyanaz a fülbevaló van benne. Ez árthat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2013. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.De akkor itt az ideje hogy megváltoztasd!:D
2013. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, lenne is mire, meg szeretném is, három lyuk van összesen a két fülemben együttvéve, ebből kettőt már cseréltem is, és most megint ki szeretném, de rám jött ez, hogy nem merem. Hetek óta mindig nekiülök, hogy na most, de egyszerűen nem merem.
2013. aug. 22. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza? Érzékeny még? Vagy mi?
2013. aug. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. fél évig volt benne az, amivel lövettem. Nem tudom, miért nem cseréltem ki, jó volt az, ami benne volt. Aztán nyaraláson vettem egy fülbevalót külön abba a lyukba, és a szálláson már cseréltem is. :) Nem volt vele semmi, de örülök, hogy kiszedtem belőle, anélkül is alszok, sokkal kényelmesebb.
2013. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem lesz baj, ha az marad benne. Ha nem mered, kérj meg valakit segítsen. :-)
2013. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem érzékeny - mondjuk ha elfekszem, akkor az utána kellemetlen egy kissé - de félek, ha kiveszem, akkor fájdalmas lesz, vagy mondjuk valamit elcseszek és nem tudom visszatenni.
2013. aug. 25. 20:13
 8/8 anonim válasza:
agyadnaktuti..
2013. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!