Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap lovettem fulbevalot...

Tegnap lovettem fulbevalot porcba, ma reggelre eléggé bedagadt. Lehet attolis, hogy hirtelen elmozdítottam? Mert ég és bevan dagadva de tegnap semmibaja sem volt. Beis kentem gyogynovényes teával. Ugye ez nem elfertozodés?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ez így normális ,majd elmúlik : ) naponta egyszer-kétszer fertőtlenítsd le de a fülbevalót egy darabig ne vedd ki.napi 1x forgasd meg nehogy "bele ragadjon"
2013. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ójaj... lövetted?? én is elkövettem ezt a hibát anno... nekem kb 3x akkora volt a fülem mint egyébként... a lövés nagyon roncsolja a porcot, a szövetet. alkohollal fertőtlenítsd minél többször. illetve nekem ki kellett vennem a fülbevalót párszor, mert nem jött ki belőle a genny és szoros is volt az amit beraktak. lehet neked is ki kell cserélned majd egy kevsbé szorosabb fülbevalóra. ha fáj (mert leet fog, nekem lüktetett mint az állat) akkor jegeld kicsit, de ne gyógynövényes teával kenegesd hanem alkohollal, patikában lehet kapni
2013. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne piszkáld, a porcban lévő fülbevalót nem kell csavargatni és társai. Eleve nem lett volna szabad lövetned, de most már késő..

A gyógynövényes tea meg hülyeség, kenegesd Octenisepttel, nekem a piercer ezt ajánlotta. Az alkohol állítólag nem túl jó, mert szárít.

2013. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. igen kicsit szárít, akkor esetleg egy kis bepanthen, de szerintem az alkohol nagyon jó tud lenni rá
2013. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
anyukám aprobojtorjános teát ajánlott rá és az az elozo fulbevalomrais jovolt,mert nem gennyezett tole és szépen gyogyult.akkor most lazitsam meg a fulbevalot vagy ne vagy mitcsináljak?:/
2013. aug. 23. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre ne piszkáld és tényleg vegyél a gyógyszertárban Octeniseptet rá.
2013. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyenlőre hagyd, de ha elkezd fájni és úgy érzed feszít akkor próbáld kicsit meglazítani, és figyeld, hogy ne legyen túl gennyes
2013. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak annyit érzek,hogy ég,meg látomhogy bevan dagadva
2013. aug. 23. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Tetran kenőcs is jó rá :) én is azzal kentem, bár nekem csak egy kicsit piros volt a fülbevaló körül...
2013. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!