Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amúgy (ti) max. Mennyiért...

Amúgy (ti) max. Mennyiért vennétek meg egy eredeti LV táskát (Louis Vuitton)?

Figyelt kérdés

Pl ilyeneket:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]


2009. okt. 30. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
amit te fogsz áruli akkor az biztos h nem eredeti, ha 10 ezerért árulnád őket.. mivel ezek a táskák luxuscikkek, azaz többszázezer forintnál kezdődnek.. a másik meg az hogy ha megveszel egy eredeti Lv-t, akkor ahoz kapsz számlát, és eredetiséget biztosító papírokat is. ;)
2010. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10.000 HUF-ért semmilyen eredeti Vuitton terméket nem kapsz,Nekem van egy limitált kiadású,Tahiti kendőm,ami circa 50.000 ft-ba került.Szintén megvan a Nverfull MM modell is,a Classic Monogram,amelyet Londonban vettem 400 fontért,circa 150.000 HUF.A másik Neverfull modell egy limitált kiadás(S.Sprouse),és 350.000 HUF körül van az ára.Már nem lehet kaőni ezt a modellt.Nálunk mintha nem is lehetett volna kapni,vagy csak elkerülte a figyelmemet.Az árak mellé azért illesztettem a "circa" jelzőt,mert nem minden táska kapható MO.-n,és én is sokszor Bécsben vagy Londonban veszem meg őket.Természetesen eredetiek.Szóval nekem ne mondja senki sem azt,hogy 10.000 ft-ért EREDETI LV-t lehet kapni.

üdv.B

2010. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10ért eredeti táska?? :D én írok neked, kivi vok a képekre puszi
2011. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!