Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 2-3 napja lövettem be a...

2-3 napja lövettem be a fülporcomba a fülbevalót. Eddig nem is fájt csak ha hozzáértem. Ma meg már akkor is fáj ha nem csinálok semmit vele. Lüktet és ég. Szerintetek be van gyulladva?

Figyelt kérdés
Ma többször is fertőtlenítettem ilyen direkt pc utáni fertőtlenítővel amit kaptam,de nem igen segít....

2013. aug. 29. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem hiszem hogy így van, de nekem pl a mandulaműtétnél is a 3-4 napon fájt állatira, lehet azért fáj ennyire mert gyógyul, ne mozgasd benne a fülbevalót, mert akkor újra és újra feltéped a sebet(ugyan ez volt nekem is a fültágítással, végül kivettem és beforrt a fülem)
2013. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Épp, hogy MOZGATNI KELL! Vagyis csak csavargatni egy nap 1-2x, hogy nehogy ránőjön a bőr és ne tudd kivenni..

Egyébként sérült a porcod a lövésnél..majd begyógyul (nekem 3 hétig fájt) :s

2013. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ó bocsi, akkor ezek szerint a fültágítás meg a füllövés nem ugyan az :)
2013. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem szabad mozgatni, mert azzal újra és újra feltéped a sebet. Nekem is helixem van, nem mozgattam és nem nőtt rá semmi.
2013. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem tragus piercingem van és azt tilos volt mozgatni.
2013. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,már sokkal jobb ! :)
2013. szept. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!