Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A suliba kilehet festeni a...

A suliba kilehet festeni a körmünket?

Figyelt kérdés
Mondjuk én kiszoktam, párszor szóltak rám hogy nem szabad, de én még akkor is folytattam. valaki valami jó szint? vagy úgy gondoltam hogy mindeggyik körmömet más színre kenem ki hogy különleges legyen?
2013. aug. 31. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet.Én is festem,csak világosabb árnyalatokkal.Pl.:NYC-Watter Taxy Peach :D 13/L (ja,és vallásos suli)
2013. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú, valaki itt nagyon menő, hogy szóltak, hogy nem szabad, és mégis folytatta... 13 évesen azért lehet, hogy nem ennek kellene lennie a központi kérdésnek, hogy milyen legyen a körmöd, b+. A minden ujjon más színű, na az tényleg nagyon csini lenne (facepalm).
2013. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Osztálytársak is festik? Mert akkor biztos nem csak rád szólnak...

Szerintem egy franciát, vagy visszafogottabb színt elviselnek. Nekem még semmiért nem szültak, pedig általában fekete a körmöm és a hajamban már volt kék is, piros is, pedig vallásos suli.

2013. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!