Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú alapozót és...

Milyen márkájú alapozót és tust vegyek ami nem túl drága de jó?

Figyelt kérdés
Olyan alapozót szeretnék ami erősen fed és nem lesz tőle 1-2 órán belül fényes az arcom. A tusról csak annyit, hogy mivel még nem nagyon tudok a tussal bánni ezért azt gondoltam, hogy tusfilcet veszek elsőre. 16/L
2013. aug. 31. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tusnak én is a filcet (én Essence-t használok, 1000 forint volt) vagy a zselést (nekem a Manhattan vált be, azt hiszem 2ezer forint) ajánlom.
2013. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tust nem tudok ajánlani mert én nem használok. Alapozóból a Max Factor alapozókat szeretem, a Fecefinitynek jó nagyon a fedése, de a Color Adapt se rossz.
2013. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tusból a Manhatten tényleg jó viszont alapozóból nekem csak egy gyógyszertári jött be. Neve: La Roche Posay. erősen fed és nagyon kevés elég egy teljes arc alapozásra,sokáig kitart. viszont a jót meg is kell fizetni...4500 körül van nálunk az ára, ám tényleg csak ajánlani tudom! tudod nagyon sokfajta alapozót kipróbáltam már...mondhatnám a dm és rossman egész kínálatát kipróbáltam míg erre rátaláltam. de hát a bőrödtől függ! nekem problémás is volt ezért imádom. de ha neked nem az akkor a többi válaszadóra hallgass inkább e téren :)
2013. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!