Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülgyűrűt hogyan kell hordani?...

Fülgyűrűt hogyan kell hordani? Most vettem egyet, és van hozzá egy nagyon kicsi köves bedugós is, magán a láncos rész végén pedig egy kis kereszt, ez kapcsolódik a gyűrűhöz? Mindkettőt egy fülbe kell tenni, vagy a kicsit a másikba?

Figyelt kérdés
Mindkettőt egy fülbe kell tenni, vagy a kicsit a másikba? Hogy néz ki jobban?

2013. szept. 2. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A bedugósat a lyukba, a gyűrű részét a porcba. De google.com képtalálataival jobban jársz.
2013. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mért azt gondolod hogy az egyiket pl a jobb füledbe,a másikat meg a balba?a bedugósat beleteszed a lyukba,a másikat meg fentre ráhúzod,te döntöd el milyen magasra teszed

[link]

2013. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Két bedugós része van, ezért kérdeztem. Van még plusszba egy másik.
2013. szept. 3. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz képet linkelni? Mert nem nagyon értem, milyen a fülbevaló. Amelyiknek olyan a vége, azt a fülcimpádon a lyukba dugod, a fülgyűrűs végét meg a porcosba. A másik fület nem kell belevonni, vagy annyira hosszú lenne?
2013. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok képet feltölteni. És tudom hogy kell hordani, csak az lenne a kérdésem, hogy a láncos gyűrűs bedugós fülbevalón kívül van még plusszba egy másik kis bedugós fülbevaló. Szoval két bedugós fülbevaló van, az egyik léncos és a másik végén van a gyűrű, a másik pedig egy kicsi. Mindegyiket így adják a boltba. A kérdésem tehát: a másik kicsi lánc nélkülit hová kellene tenni, a másik fülembe, vagy célszerű lyukasztani még egyet a fülembe (nekem csak egy-egy lyuk van a fülembe). Így már érthető a kérdés?
2013. szept. 3. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja értem.Meskáról rendelted?A másik fülbevalót a másik füllyukadba tedd...;)))
2013. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!