Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használsz, illetve szereted a...

Használsz, illetve szereted a szájfényt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem használok és nem szeretem. Se a rúzst.

26N

2013. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én szeretem a szájfényeket, főleg reggeli sminknél. a natúr, fényes szájfények a legjobbak, egy alapozóval, egy kis arc pirosítóval és szempilla spirállal :)
2013. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan időszakaim, amikor nagyon sokat használom őket, van, amikor nem annyira. Alapvetően inkább rúzsos vagyok, mert azok tartósabbak, kevésbé ragadnak és kevésbé mászkálnak el, de nyáron inkább szájfényt teszek fel, vagy ha úgy érzem, túl sok lenne a rúzs.
2013. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak szájfènyt használok, nem szárìt, szèp színes ès nem kell vacakolni a felkenèssel.
2013. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha rám jön és akkor használom 1-2 napig, aztán el van felejtve fél évig:D Nem sokáig marad a számon, így tényleg ritkán használom.
2013. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem szeretem mert széles a szám és ez a csillogás meg az a ragadósság csak mégjobban kiemeli
2013. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szoktam használni néha, de a rúzst jobban szeretem. Viszont legtöbbször csak sima színtelen ajakápolót használok.
2013. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 pirosalma4444 ***** válasza:
Én most kezdtem el eggyet használni az avontól és télleg jó :DD ja és bizsergető érzés állítólag megduzasztja az ajkakat..
2013. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Régen használtam alkalmakra, aztán áttértem a színezett ajakápolóra, de most már abból is színtelent használok, mert az sokkal hatásosabb (ált. nagyon szárazak az ajkaim).
2013. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert egyszerűen idegesít, ha van valami a számon, akár szájfény, akár rúzs.

Egyedül az ajakápolót tudom elviselni (azt muszáj, mert nagyon száraz a szám).

Legjobban a tubusos Neutrogena-t szeretem, mivel az azonnal felszívódik, és hosszan hidratál, de az Yves Rocher ajakápolóiról is jó véleménnyel vagyok.

2013. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!