Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám lebeszélni a...

Hogyan tudnám lebeszélni a tizenéves fiúkat a sminkelésről?

Figyelt kérdés
már egyre durvábban sminkelnek és nem fogják fel, hogy csak a nők kiváltsága a sminkelés, illetve csak a nők szokták
2009. nov. 2. 10:12
 1/5 anonim válasza:
100%

Tizenévesen még a lányoknak se tesz jót az erős smink, mert a szép bőrnek árt, kezdjük itt.

A másik, hogy aki közszereplő, médiaszereplő, aki közönség előtt szerepel, akár színészként, zenészként, vagy csak tévés bemondóként, azt sminkelik függetlenül attól, hogy férfi vagy nő, ennek elsődleges oka technikai dolog, a kamera és a fények miatt van.

2009. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,gondolod hogy majd rád fognak hallgatni?
2009. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy a valós szexuális orientációjuk most van kialakulóban.

Én is ismerek 1-2 sminkelős srácok, és felettébb "gyanúsak" nekem.

2009. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Arra semmiképp se hivatkozz, hogy ez a nők kiváltsága, mert egyrészt bizonyos szakmák tekintetében ez nem igaz.

Azzal inkább lehetne érvelni, hogy a bőrnek nem tesz jót. De amúgy mindig van valami hóbortjuk a fiataloknak, amikor én voltam tini, általános iskola felsőben az osztályból a fiúk voltak azok, akiknél mindig volt fésű, és állandóan a hajukat igazgatták, mégis most nőkkel élnek párkapcsolatban 24-25 évesen. Majd kinövik ezt is. :-)

2009. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mutasd meg nekik ezt a képet.

[link]

2009. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!