Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten melyik turiban...

Budapesten melyik turiban lehet sminktermékeket, tusfürdőket, ilyesmiket kapni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat! :)

2013. szept. 5. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem sehol.
2013. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Turiban nem fogsz ilyesmit találni, mert amíg a ruháknak nincsen lejárati idejük, addig a kozmetikumoknak van. Aztán sminkből könnyebben elkaphatsz fertőzést, ha előtted vmi gombás bőrű ember használta.
2013. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fúj, hát remélem sehol. :D

Ha olcsón akarsz ilyesmit venni, menj el egy eurós boltba, 3-400 forint a palmolive, nívea és hasonló tusfürdő, mai a drogériában 5-700.

Sminken azért nem spórolnék. :D Főleg nem valami használttal.

De a Müllernek szokott lenni ilyen pop-up outletje, valahol a váci utcán, ha jól emlékszem, kiárusítják a lejáratközeli termékeket, pár ezer forintért megkapsz egyébként méregdrága cuccokat. Csak nem igazán reklámozzák mettől meddig van, és mire híre megy, már azt a kevés jó dolgot is szétkapták, amúgy is romlófélben lévő, ronda színű és egyébként eladhatatlan dolgok vannak, meg csomó összetapicskolt, megoldvadt, stb. :/

2013. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért kérdeztem, mert már jó pár beauty blogger oldalán olvastam, hogy pl. Bobbie Brown (teljesen jó, nem használt) alapozót vett turiban kb. 800 Ft-ért, de ezek mind vidéki (Veszprém, Miskolc, stb.) városok voltak, gondoltam csak van akkor Bp-en is...
2013. szept. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!