Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használt már valaki ilyet?

Használt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt ahol hajszínező krétát árulnak. Van valakinek tapasztalata vele? Tényleg ilyen lesz az eredmény? Vagy csak photoshop? Azok írjanak akiknek van tapasztalata, vagy mástól hallott már a termékről?


itt a link:


[link]



2013. szept. 6. 20:26
 1/5 anonim válasza:
Ha filccel vagy kihúzóval csinálod tuti hatásos :D
2013. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van ilyen szerintem. de tuti kiszárítja és roncsolja is a hajad. (szövegkiemelő általánosban volt menő:D)
2013. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ki akartam próbálni, de aztán olvastam itt gyk-n azt hiszem, hogy nagyon szárítja a hajat:s
2013. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hülyeség ..a hajkréta amit drágán akarsz megvenni az sima pasztelkréta és nem lesz ilyen hajad tőle az ott a képn mind festve van
2013. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Világos, szőke hajon lehet el tudsz ilyesmi eredményt érni, de az a kréta nem 1790 Ft lesz. Szóval szerintem fölösleges erre kidobni pénzt. Inkább akkor vegyél magadnak pasztellkrétát és fesd otthon be vele, hatásosabb és olcsóbban is kijössz belőle, vagy ilyen fújós hajszínezőt.
2013. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!