Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet kisminkelni...

Hogyan lehet kisminkelni magunkat suliba? Ami nem feltűnő de szép, de én ezt a simán kihúzom a szemem + spirál + szájfény alapozóval unalmas. Valami más tipp ami nem számít soknak középiskolába?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyan színű szemhéjfesték amilyen a ruhád.
2009. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi bőven elég suliba... Nem értem miért jó így a hétköznapokon is agyonsminkelni magát néhány csajnak! Hidd el felesleges...

Én csak annyit csinálok reggel, hogy kihúzom szemhéjtussal a szemem, halványabb színnel kifestem, ami éppen illik a ruhámhoz, szempillaspirál és kész.

Semmi alapozó meg szájfény... Az extrább sminkeket hagyd meg bulizásra vagy fontosabb alkalomra!

2009. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
lehet igazad van :) köszönöm :)
2009. nov. 2. 21:17
 4/13 anonim ***** válasza:

és aki alapozóval érzi jól magát???meg szájfénnyel????Bulira a különlegeset.Aztán összeszedsz egy faszit hétfőn meg csak les hogy ez meg kicsoda.

Akkor vagy buliba is ugyanúgy vagy suliba is.

2009. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

itt találsz néhány sminket:


http://www.youtube.com/user/HelloKittyEyeMakeUp

2009. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

23:10! Szerencsére alapozó nélkül is nézek ki valahogy, nekem nincs szükségem rá, nem vagyok nélküle bányarém... Akkor a pasid mit szóljon, ha mindig használod és este lemosod? Fújj kit szedtem én össze vagy mi?

Egyébként nem szokásom buliban felszedni pasikat, ezt meghagyom neked! ;) További jó szájfényezést minden szünetben! :)

2009. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem alapsmink úgy néz ki, hogy szemhéjtus felül, vékonyan + alul szemcerka + szemillaspirál. Alapozót csak akkor használok, ha nagyon gázos a "helyzet".

Ez nem túl sok, de mégis, szerintem mindenkinek jól áll.

2009. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hát fényezem is köszi és annyira jó:DMEg púderezem is minden szünetbe.És nem rusnya a pofám csak tudod szeretem magam festeni na és???Persze aki alapozózza magát az már ribi igaz???Szánalom!!!!

És képzeld sose szedtem énsem össze pasit buliban.De minek magyarázkodjak egy "nem teszek alapozót mert én vagyok a tökéletesség megtestesítője

2009. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
típusnak"
2009. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát te tökéletes lehetsz az alapozós pofiddal! De ha el kell tüntetni pár szépséghibát a tini kor közepén megértem! :) Nekem szép bőröm van, örülök is neki, hogy nem kell még pluszba kenegetnem magam!

Egyébként bocsi a kérdezőnek a mellékes hozzászólásokért!

2009. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!