Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ápolatlannak hat a rövidre...

Ápolatlannak hat a rövidre vágott köröm egy nőnél? Fiúk ti mit szóltok ha egy nőnek rövidek a körmei?

Figyelt kérdés
Ritkán festem ki a körmöm mert nem szeretem hogy hamar lepattogzik. Ápolatlannak (vagy nőietlennek) hatnék ha még le is vágnám tövig?
2013. szept. 8. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legalább nem azt lesed, hogy letört, piszok ment-e alá, egyik nagyobb, mint a másik.
2013. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Inkább praktikus. Színtelen lakk kibírja egy hétig. Vagy használhatsz fedőlakkot a színesekhez. Ugyan lány vagyok, de nem akadok fent ilyenen, hogy kinek milyen a körme, lényeg, hogy rendesen legyen manikűrözve, ne legyen piszkos.
2013. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan lenne mintha lerágtad volna. Vagy reszeld tövig, vagy reszeld oválisra és hagyj kb 1 mm rövid fehér részt.
2013. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mitől lenne ápolatlan a rövid köröm? Nekem nem is lehet hosszú a szakmám miatt mégse ápolatlan. Csak a pláza műköröm nőies vagy mi? Ne a fiúkér legyen szép körmöd ,azokat a lógó kezed vonalában lévő másik szerved érdeklik.
2013. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a hosszú körmeimet, de a párom nem. Ha véletlenül belekapok azt nem szereti. Szóval most levágtam rövidre. :) Egyáltalán nem hat ápolatlannak.

Egyébként nagyon sok nőt látok rövid körmökkel. Mindegyik ápoltnak tűnik. Szépen formára van vágva, és van akinek ki van lakkozva, vagy épp csak átlátszó alaplakk van rajta.


Nekem most ilyen rózsaszínes kicsit csillogós lakk van a körmeimen egy rétegben. Már 3 hete fent van és nem kopott le, vagy legalábbis egyáltalán nem látszik, hogy lekopott volna.

2013. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tövig minek? Pár millimétert szerintem hagyj, de te tudod. Nekem is aránylag rövid a körmöm, nem is festem, de teljesen egészséges (erős és fehér), így nem hat ápolatlannak.
2013. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, le is vágom őket :) Fedőlakkom van, lehet hogy majd kikenem vele őket :D
2013. szept. 8. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen rövidre vannak vágva,de én általában festem,főleg élénk színekkel,szerintem nem ezen múlik hogy nőies e vagy,azok a hosszú műkőrmök meg szerintem kifejezetten taszítóak,de nekem már az is hosszú ami túlnő az ujjamon,egyszer volt olyanom de idegesített mindenben
2013. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem még jobban is tetszik, mint a gusztustalan műkörmök...
2013. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem tövig le van mindig vágva, tehát rövid és mindig lakkozom. Én így érzem jól magam.


29/N

2013. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!