Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemtust használtok?

Milyen szemtust használtok?

Figyelt kérdés

Én igazából eddig használtam sok szemhéjtust,de sokak nagyon rosszak voltak. Lovelyt használtam először hát...500ft ért nem vártam csodát.de az árához képest nem rossz,picit kenődik.kedvencem egy golden rose volt,1000 ft korul.ma ilyet mar sehol nem latok:( volt egy miss sporty cats eyes liner-em..nemrossz,csak halvány ,túl matt,kb 900ft. Most egy nyc folyékonyat vettem 500-ert,nagyonjo.

De ugy dontottem veszek egy ujat,mert sotet voltam es a nyc-sbol csillogosat vettem:///

Tudnatok olyat ajanlani,ami nem annyira matt,bevallt es kb 1200ft?:) nagyon szemezek egy essence tussal,a tégelyessel.


2013. szept. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
S-he vízálló fekete szemtust használom, könnyű használni és tartós, nagyon szeretem. 1200 Ft körül van az ára.
2013. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy túl matt? Szerintem egy festék vagy matt vagy nem az. A tégelyes essence teljesen matt szóval gondold át!
2013. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A matt alatt arra gondolsz, hogy szürkének tűnik, ugye?

Nekem Manhattan zselés (tégelyes) van, és imádom, kifogástalan, nem kenődik, persze a kb. egy perc után amíg megszárad. Azonban 1800 forint.

Egyik barátnőmnek karácsonyra az Essence-t vettem, amit említettél, és nagyon szereti, még mindig azt használja, nem kell egyszerre sok belőle. Az akkor egy ezres volt.

2013. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
TonyMoly zselés tus - 3200 Ft viszont baromi sokáig jó és nagyon könnyű használni. Legalábbis akkor ha van egy pici kézügyességed, de nyilván aki tust használ annak van, különben úgy néznénk ki, mint valami kiégett 60 éves prosti :)))
2014. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: a hozzátartozó ecset sem az a tűvékonyságú, tehát pont jó :)) Persze, ha olcsóbbat akarsz, akkor nem aktuális :((
2014. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!