Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon világos hófehér bőrhöz,...

Nagyon világos hófehér bőrhöz, barna hajhoz és barna szemhez élénk piros rúzs illik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is :)
2013. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyiféle rúzs van az élénkpiroson belül is, annyi árnyalat, hogy biztos találsz olyat, ami szépen felvíve jól áll neked. Sőt, rengeteg textúrájú létezik, mindenféle pigmenttel. Sajnos ahhoz nem értek, hogy kinek melyik áll jól, csak magam is tapasztaltam, hogy mégis jól állhat nekem is egy-egy szín amiről nem hittem volna, csak több terméket ki kell próbálni.

Nem javaslom, hogy a tesztereket a szádra kend, de ha a szád elé tartod a rúzst, szerintem az is nagy segítség lehet. Vagy ha a kézfejedre és a tükörben a szád mellé tartod a kezed.

2013. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkinek jól áll a piros, csak meg kell találni az árnyalatot. Azt nézd meg, hogy hideg vagy meleg tónusú-e a hajad, bőröd. A meleg tónushoz inkább a narancsosabb pirosak állnak jól, a hideghez a kékesebbek. Megnézheted azt is, melyik évszaktípus vagy, akkor könnyebb utána keresgélni sminktermékeket. Én pl. tél vagyok, fekete hajjal, sötétbarna szemmel, a szemem fehérje is kékes árnyalatú, a bőröm fehér. Nekem csak a hideg színek valók, ezüst, kék, lila, kékesebb rózsaszín, szürke, ezek állnak jól.


Pl. meleg piros ez: [link]

[link]

[link]

Hideg:

[link]

[link]

Ez jól mutatja a különbséget:

[link]

2013. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen neutral árnyalatú rúzst szeretnék én.Alapvetőleg nekem nem állnak jól a narancsárga beütésű piros rúzsok mert sárgítják a fogamat.a hideg meg túl sötét a bőrömtől elüt a semleges színűt meg még nem találtam..:(

ez milyen márka és melyik árnyalat a képen?

2013. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!