Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hol vásároljátok a smink...

Ti hol vásároljátok a smink cuccaitokat? Milyen márkákat használtok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Hol itt, hol ott. Mikor, milyet.
2013. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire DM, vagy Rossman, mert nálunk ez a két drogéria van, de előfordul, hogy rendelek az avonból vagy az oriflame-ből. Általában középkategóriás márkákat választok, a pénztárcám ezt engedi meg.


Az alábbi márkákat preferálom döntő többségben:

- Essence, olcsó, de elég jó. Nem minden vált be tőlük, de a korrektoruk és a szemhéjpúderük is egész jó.

- Maybelline, kicsit már drágább, de a szempillaspiráljaik szerintem rendre nagyon jók és megbízhatóak.

- Rimmel London, az egyik alapozóját használom néha, olyan jól fed, hogy hihetetlen és tartós is, tényleg. :)

- Jelenleg van még NYC termékem is, egy púder, de nem vagyok teljesen elégedett vele.


Egyébként az Essence, NYC termékeim kifogyóban vannak és nem is vásárolom őket újra. Régen sokat sminkeltem, akkor jó volt, hogy sokféle sminkem volt, mostanában már egyre kevesebb sminket használok, viszont szeretném, ha azok tényleg minőségibbek lennének. Ezért a közeljövőben inkább a max factor, maybelline, rimmel london termékeit fogom választani (természetesen akkor, amikor akciós :D).

2013. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én azt mondom, győződj meg róla, hogy jó minőségű-e mert, ha valami pár száz forintos vackot veszel akkor jóra ne számíts.Azért ne vedd meg szerintem a 10000ft-os MAC szemceruzát se.Én Maxfactort, Esté Laudert, Yves Rochert és Bourjois-t használok. Nekem ezek beválltak
2013. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem a szempillaspirálom az Essence get BIG! Lashes. Szuper jó dúsító és hosszabbító. Nekem eddig ez jött be a legjobban és az ára is nagyon jó. A szemceruzám Essence long lasting. Tekerős de elég sokáig elég és tartós. A többi smink cuccom az Avonos.
2013. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rossmann +Avon + Oriflame


- NYC hab állagú alapozóm van rossmannból teljesen elégedett vagyok vele

-Essence , oriflame szempillaspirálom szerintem ezek is elég jók

-szájfény oriflame

- körömlakkok, testpermet szemcerka avon

Nekem ezek tök jók, nincs pénzem márkásabb dolgokra, de azért ezek fényévekkel jobbak a kínais cuccoknál :)

2013. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rossmann,Avon:essence,nyc,lovely,color trend....:D
2013. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Rossmann, dm, meg most a makeuplazaról rendeltem.

Alapozóból a Max Factor alapozókat szeretem legjobban, már 4 fajtát használtam tőlük, és mind nagyon jó volt. Meg ebből kapok a bőrszínemhez legjobban passzolót (nagyon világos bőröm van).

Púderből mindig másikat veszek, eddig Max Factor volt, most Essence porpúder van.

Korrektorból Essence-et használok.

Szemceruzából Essence, Avon, Oriflame.

Szemhéjalap szintén Essence.

Szemhéjpúderből a legtöbb Essence vagy Sleek.

Rúzsból a Max Factort és Rimmelt szeretem.

Szempillaspirálból csak Max Factort veszek.


Alapból a legtöbb cuccom Max Factor és Essence.

2013. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
M.a.c, max factor, astor, rimmel, maybelline, loreal , artdeco, bobbi brown, essence, alverde , bár nem nagyon szeretem az ilyen olcsóbb márkákat. Nekem nem váltak be.
2013. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Manhattan
2013. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
A V O N
2013. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!