Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a zselés szemhéj...

Mit gondoltok a zselés szemhéjtusról?

Figyelt kérdés

már egy ideje gondolkozok rajta, hogy veszek egy tégelyes zselés szemhéjtust, hisz szeretem kihúzni a szemem, és azt is mondják zseléssel könnyebb. viszont egy elég drágát szemeltem ki, és nem akarom úgy megvenni, hogy lehet hogy nem is lesz jó... szóval, aki kipróbálta, vagy használja, írja már le a véleményét! előre is köszönöm!:)

15/L



2013. szept. 17. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Manhattanét használom, imádom! Nagyon könnyű dolgozni vele, pici mennyiség kell egyszerre, és nem jön le. Kevésnek tűnik, de nyár közepe óta majdnem minden nap kihúzom, és még nagyon sok van benne.

Az Essence-ről is jókat hallottam egyébként.

16/L

2013. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszodat!:) akkor szerintem én is beszerzek egyet:)
2013. szept. 18. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először egy olcsóbbal probálkozz, mert vannak akiknek nem vált be. Eléggé emberfüggő, hogy ki milyen állagú tust szeret jobban.
2013. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!