Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik Sleek...

Szerintetek melyik Sleek paletta a legjobb?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobban kihasználható? Van -e különbség a paletták között pigmentáltságban?
2013. szept. 17. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked a Bad Girl a kedvenc, de szemszínedtől függ. Az enyém szürkéskék :)
2013. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Oh so special van meg, és imádom. A sötétbarnát szemöldökre (is), a sötét rózsaszínt pirosítóként (is) használom. Hétköznapokra tökéletes, és mivel én az alkalmi sminkben is a földszíneket szeretem, ezért arra is jó.
2013. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Barna a szemem, a hajam pedig (festett) vörös. Köszi az eddigi válaszokat :)
2013. szept. 17. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sincs meg. :( A curacau-ra fájt a fogam, de lemaradtam róla sajnos. Átlagos, hátköznapi sminkhez nem kihasználható, de persze ízlés kérdése.

Pigmentáltságról találsz elég tesztet és swatchot neten. Legjobban kihasználható gondolom a többségnél az au naturel, nude színek nyerőek, szerintem az a színeidhez is biztos passzolna.

2013. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég rendeltem, végignéztem az összeset a neten, aztán az Au Naturel mellett döntöttem. Hétköznapi és alkalmi sminkhez is jó, világos és sötét sminket is lehet vele csinálni, ami még nálam szempont volt, hogy matt legyen a színek többsége. Szerintem jó a pigmentáltsága, a matt világos színek is jók alappal. Nagyon szép a többi paletta is, főleg az Oh So Special és az Original I Divine tetszik még, de nekem túl csillámosak (ettől függetlenül lehet megveszem majd őket).
2013. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Original, Bad Girl, V1, Storm extra extra pigmentáltak!!! Oh so, Au stb. szintén nagyon jól pigmentáltak. Űber durva erős az Original, Bad girl, storm, V1. Valójában mind szuper jó festék.
2015. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!