Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnek stilust valtani!...

Szeretnek stilust valtani! Tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok, most lettem elsos gimis.

Szeretnek megvaltozni, mert a regi onmagammal nem vagyok megelegedve, se a kulsommel se a belsommel. A belsommel nem is tudnek tanacsot kerni hiszen nem is ismertek, de a kulsomrol igen :)

170 cm, vekony-atlagos testalkatu, szokesbarna-vilegosbarna haja, van, barna szemeim. Szeretnek egy kicsit csajosabb oltozkodest, es szeretnem ha szebbnek ereznem magam. Nem vagyok csunya, de vilagszepe se, nem azt akarom h gyonyoru legyek, mert azt ugysem tudom elerni, inkabbcsak a maximumot szeretnem kijozni magambol. Tehat minden kis apro velemenyre es otletre kivancsi lennek, es orulnek neki. Akar a hajam szinerol(gondolkoztam hbefessem-e) vagy a sminkrol, oltozkodesrol, frizurarol, stb..mik tetszenek, mit tartotok tul soknak, mi a minimum, mi szamit mar igenytelennek, stb. Plusz egy kerdes, furcsa lenne ha szortelenitenem a karom?mert elegge szoros, es mar zavar

O es meg annyi h ezt nem masok miatt szeretnek megvaltozni hane, sajat magam miatt, szeretnem elfogadni magamat

Elore is koszi mindenkienek, es minden valaszolonak menni fog a zold kez :)



2013. szept. 22. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én most vagyok másodéves a középsuliba , és tavaly ugyan ez volt velem , Hajadat semmi féleképpen ne fesd be !:) Én is kb egy éve kezdtem el a karomat szőrteleníteni és így sokkal jobb, és egyáltalán nem furcsa :) Stílusban én ilyeneket hordok: 1, [link]

2, [link]

3, [link]

4, [link]

Sminket csak minimális mértékben teszek fel : vékony alapozó, nagyon kevés pirosító, szempillaspirál és nagyon ritkán vékony szemhéjtus vonal , rúzst nagyon ritkán használok de általában akkor pirosat szoktam de azt is csak az új begyemmel maszatolom el és ez így sokkal jobban mutat :D Hajamat (derékig érő barna) jó magas copfban szoktam hordani vagy simán kiengedve vagy két oldalra fogok egy egy tincset és azt hátul összekötöm , konty,vagy oldalra lehozom a hajam és lazán befonom majd azt egy kicsit széthúzom és így egy kicsit lazább kinézetet érek el :D De figyelj oda hogy mindig igényesen nézz ki mert a tanárok az első éved alapján könyvelnek majd el négy éven keresztül!! remélem tudtam segíteni :) ui: ha a szádra heti 1x-2x mézet felkensz és 10 percig hagyod hatni rajta akkor egy idő után szép puha piros ajkaid lesznek ! ^^ 16/L

2013. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ne hallgass az elsőre, ő egy szerencsétlen szvagos tömeglény.

18/f

2013. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok swag !! Attól h ilyen ruhákban járok miért lennék swag ? És amúgy is ez a kifejezés csak általánosítás és márpedig mindenki egy egyéniség ! És majd a kérdező eldönti h mit akar :) #első voltam
2013. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első de abban a másodiknak igaza van ,hogy ezek egyáltalán nem csajos ruhák.


Ezek már inkább:


[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

2013. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Lehet hogy durván fogok hangzani, de már nagyon gáz ez a tömeges futószalaglány/fiú dolog. Az első válaszoló tökéletesen prezentálta ezt. Szerintem ezerszer fontosabb hogy mi van a fejben, szívben, egyéniséged van-e, mert ha tucatember vagy akkor csak a buta és sekélyes embereket fogod bevonzani. Nem mondom hogy legyen mindenki rastaman vagy hippi, de ne akarjon már a társadalom hülye elvárásainak megfelelni. Szerinted ugyan mért érzel késztetést a változásra? Tuti hogy nem csak magad miatt. Ja és még az első válaszolónak: a swag általánosítás, pont azért mert az olyan emberek mint te, általánosíthatóak. Lehet hogy az egyiknek barna a haja a másiknak meg szőke, egyik ezt gondolja, a másik meg azt, de tulajdonképpen szánalmas hogy mennyire egyformák.

19/L

2013. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Magadból a maximumot akarom kihozni .:d ezt csak is te egyedül csinálhatod meg és jöhetsz ráá.:D TE tudod hogy mennyit érsz és hogy mire vagy képes..:) sose hagyatkozz másnak a véleményére..mert még elhiszed..:s
2013. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

15 vagy...

Ha anyád megengedi, kipróbálhatnád a hajfestéket, de csak a lemoshatóst. 6-7 hétig megmarad, aztán lekopik.

Szőrteleníts. Mikor én voltam fiatal, normális kozmetikus nem nyúlt hozzánk, míg meg nem álltunk a növésben, azt mondták, ha előbb gyantáznak, akkor több nő vissza. Manapság viszont csinálják. Miért ne? Tudjál róla, hogy durván havonta kell csináltatni, vagy otthon csinálni.

Ha magadnak akarsz megváltozni, akkor neked kellene eldöntened, hogy min akarsz változtatni - a külsőn könnyebb. :) Ha pedig mégis az a célod, mint a 15 évesek zömének, hogy a többivel elfogadtatni magad, akkor a legjobb, ha úgy nézel ki, mint a többség. Ha tetszik ez, ha nem.

Szerintem ha már ezen gondolkodsz, ügyes lány vagy.

2013. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az elozo hozzaszolonak igaza van. Ha aztakarod hogy a tobbiek is ertekeljenek sajnos olyan dolgokat kell viselned ami nekik tetszik. Azaz olyan dolgokat amiket ok hordanak. Ha ez a stilus neked is tetszik az rendben van. De ha nem akkor szerintem semmikepp se valts olyan stilusra csak azert mert a tobbsegnek ez tetszik. Egyebkent mara mar sokmindenkit tomegnek neveznek. A swag gyerektol meg a rockereket is. Szoval nem konnyu elvonatkoztatni. Csak keress a boltban valamit ami tetszik. Amiben jol erzed magad.

A szortelenitesnek nem vagyok hive. Szerintem a kezet nem kene, igy szulettel oka van es a szoros kez miatt nem is

Fognak kinezni. Talan barnulj kicsit hogy ne latszodjanak annyira a szorszalak.

A hajfestes. Egy temabam jaratossal beszelsz xd ket eve festve van a hajam kb akkor kezdtem mikor te. De nem sima festek. Es a hennasat ajanlom. Sajnos nemfog kijonni tejsesen. valoszinuleg. (Mert ugye a hennas az kimoshato es nem karositja anmyira a hajat.) en sokszor valtogatom a hajszineimet. Gyorsan elunom magam es szerencsere a henna nem is teszi tonkre igy csinalhatom :) ajanlom.

Ha barmi erdekel irj privatban.

Egy feketet viselo piercinges fultagitos "nemerdekel hogy mitgondolsz rolam" lany:D

2015. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!