Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek suliba melyik a...

Szerintetek suliba melyik a legjobb smink?

Figyelt kérdés

legalabb amilyet nerm szolnak meg...:)

ertelmes valaszokat!!!


2013. szept. 23. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
sima szempillaspirál egy kis szemceruza a vízvonalba és szevasz
2013. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy, és milyen suiba jársz (pl vallásos-e)

Nekem vallásos suliban nem szólnak a sminkért, mondjuk az alapozó, púder társait nem venni észre, de a szememet tussal szoktam kifesteni, meg alul cerkával, meg szempillaspirál.

Egyébként amiben jól érzed magad :)

16/L

2013. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 leszek nemsoka...eddig akik festettek magukat nem szoltak..meg csak egy lanyt :D sztem csak aze mert naomn ra vannak szalvaa...am kosziii
2013. szept. 26. 16:54
 4/5 Sandra way válasza:

A kevesebb néha több! Én sminkesként az extrém köves tollas szivarvanyszinü sminkeken át mindenfélét készitek,de a tény,hogy a szolidabb,naturabb smink"többet ér" örök érvényü.


A szép smink alapja a tökéletes alapozás.egy jó alapozás fél szép smink!

Használj jó minöségü alapozot,pudert.ügyelj arra hogy az állad alá is és a fül tövéhez is jusson,elkerülve a maszk hatást!

A szép arc kerete a szemöldök,hangsúlyozd a szemöldöködet szemöldök ceruzával(nem átrajzolni vagy satirozni) csak hangsulyozni,enyhen szinezni

A szemöldökcsontodat emeld ki világos porral,puderrel.

Szempilla spiral! Szep nyitott tekintetet kölcsönöz.

Ha világos börü vagy halvany rozsaszines,barackos arc pirosito

Ha sötétebb,akkor csillam mentes bronzosito vagy sötetebb barnas arnyalat.(nem piros)

Es egy kis szajfeny:)


Leirva soknak tünik:)


Remelem segitett egy picit:)


Sandra,sminkes

2013. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszii :) segitett sokat!! :) :D
2013. szept. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!