Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elégé túl lett szedve és...

Elégé túl lett szedve és ritka a szemöldököm, nézem a szemöldöktetoválásokat. Magyar Zsuzsa munkái nagyon tetszenek. Láttam gyönyörű szájakat csinál. Ti mit szóltok a satírozott ajaktetoválásokhoz? Https://www.facebook.com/Sminktetovalasmagyarzsuzsa

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nem találom annyira gyönyörűnek, sőt!


A szemöldöktetoválás pedig: az is csakis akkor, ha tényleg semmi esély rá, hogy valaha visszanőjön, visszadúsuljon.

Még a legújabb technikával is elég műviek, rondák lesznek a szemöldökök.

2013. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szemöldököm szerintem menthetetlen, azzal kell kezdeni vmit. A szálazásos szemöldök tűnik nekem a legtermészetesebbnek. Valakinek van olyan?
2013. szept. 24. 12:11
 3/9 anonim válasza:
48%
Hát én láttam borzalmasan csúnya szálas szemöldököt ezen az oldalon.Nincsenek olyan szemöldökszálaid amik nem lettek kiszedve csak elszakadtak? Na szerintem van.Ezeket kell jol megfogni tövestől kirántani és visszanő, de lásd be hogyan is nőhetne ki ha csak elszakadt?A szemöldök nem olyan mint a haj hogy a hossza nő.Akkor nő ki csak újra ha a tövét kihuzod.Majd írj Privátba !
2013. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Szépek csak természetellenesek.

Szerintem 100 férfiból 1-nek tetszik a tetoválás a nőkön.

Akár a hosszú műköröm.

2013. szept. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha nektek ez természetellenes:

[link]

Akkorne is sminkeljétek magatokat sehogy sem, mert az is az.

2013. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez is nagyon szép és egyáltalán nem látszik rajta hogy tetovált:

[link]

2013. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megcsináltattam :) gyönyörű lett már elsőre is. Még vissza kell mennem egy színélénkítő korrekcióra.

Szép a szalon is, a sminktetoválás, pedig nagyon profi :)

www.facebook.com/Sminktetovalasmagyarzsuzsa

2013. okt. 16. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Na az jó. :) Ha lesz pénzem én is megfogom csináltatni. :)
2013. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg nonek rontotta el a szemoldoket, csak azonnal torli a negativ kommenteket, meg ugy altalaban minden kommentet ami nem az o dicsereserol szol, epito jellegu kritikat sem fogad el. A stilusa bicskanyitogato, lekezelo, felsobbrendunek erzi magat es erezteti a sajat vendegei es alkalmazottjai elott. Allitolag csucs szuper festekkel dolgoznak ami csak kopik de nem szinezodik el, ahoz kepest vorosre kopott az egesz.. 40ezer forintert kulkeruleten 100x igenyesebb,precizebb munkat kaptam.

En sem ertem, miert van “ekkora neve” a szakmaban, szerintem a facebookoldal menedzselesenek koszonheto mindossze.

2020. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!