Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lakkozott, strasszos, vagy...

Lakkozott, strasszos, vagy flitteres retikülök?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Azt szeretném tudni (tudom hülye kérdés), hogy konkrétan hol (melyik pláza melyik boltjában) tudnék olcsóbban lakkozott vagy lakkhatású retikült venni? Vagy esetleg strasszosat, vagy flittereset.

Az a lényeg, hogy ne legyen túl nagy, de legyen fényes, vagy ha nem is ilyen, akkor legyen rajta strassz vagy flitter. Nem ilyen extravagáns bohém dolgokra gondolok, hanem valami visszafogottabb, nőiesebb, lehetőleg fekete vagy ezüst színű darabra. Minden ötletet szívesen várok, a stresszesebb napokon jól jönnének! ^-^"



2013. szept. 25. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Árkád- Bershka, H&M.
2013. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyéb ötletek? Épp tegnap kaptam egy táskát használtan, meg is csináltam, mert fekete és szegecses, de elég nagy nekem. :)
2013. szept. 27. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!