Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ombre hajhoz fekete szemöldök...

Ombre hajhoz fekete szemöldök gáz?

Figyelt kérdés

fölül teljesen az eredeti hajszínem van,ami sötét barna, alul pedig szőkés(csak nagyon az alja) feljebb meg inkább barnás (ugye átmenetes) szóval ehhez a hajhoz nagyon hülyén áll a fekete szemöldök? mert amúgy is sötét a sajátok de idétlenül áll, ki van szedve de mégis olyan ritkás, ezért gondoltam arra hogy szemöldökceruzával kihúzom, a feketén kívül nem lehet mással mert elüt.

nekem tetszik de lehet csak mert magamról van szó :) de nagyon nem passzol? és ha világosra befestetném jobb lenne?



2013. szept. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik akkor tedd azt. De szerintem nem éri meg 3 színűnek lenni mert az gáz. Felül barna alul szőke a szemöldök fekete..nanemáár. Akkor inkább olyan barnával húzd ki a szemöldököd ami a fejed tetején van.
2013. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a szemöldököm alapjáraton nagyon nagyon sötét szóval inkább feketébe hajlik, és nem tudom barnával mert az elüt tőle
2013. szept. 26. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor nem tudok mást javasolni, minthogy fesd be a szemöldököd, kozmetikus 500ft-ért megcsinálja
2013. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!