Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes szerintetek újravásáro...

Érdemes szerintetek újravásárolni ezt a korrektort? Egyáltalán ti mennyire tartjátok be a szavatossági időt?

Figyelt kérdés

Megvettem ezt a korrektort: [link] Mint a képen is látszik, jó nagy adag van benne.

Sajnos itthon vettem észre hogy csak fél év a szavatossági ideje, és szerintem tuti nem fogom tudni elhasználni ennyi idő alatt. Imádom de szerintetek érdemes lesz fél év múlva újabb 1000 forintot kiadni egy újabbra? Pláne hogy a régit akkor meg dobhatom ki pedig szerintem kb még félig tele lesz. :S

Már egy hónapja használom - és mivel pattanásokra kell csak - így még csak a teteje van megkapargatva.

Mi lesz így a szavatossági idő lejárásig :S Egyáltalán mi történik egy korrektorral ha lejár? Azt tudom hogy sehol se javasolják hogy lejárt termékeket használjunk.


2013. szept. 27. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam semmit csak azért kidobni, mert lejárt a szavideje. Attól még nem fog egyik napról a másikra megromlani. Persze több éve lejárt sminkeket én sem használnék, de ebbe ha mindig tiszta kézzel nyúlsz bele nem hiszem, hogy baja lesz. Szempillaspirálokra is ráírják a 6 hónapot, hát én azt sem szoktam betartani. Volt közel 2 éves szempillaspirálom, addigra fogyott ki, de be nem száradt, semmi baja nem volt, és nekem se lett tőle. Akkor minek venném újra félévente 4500 Ft-ért?

Volt olyan, hogy megromlott sminkem, természetesen azt rögtön dobtam ki. Pl. megbüdösödött a Miss Sporty szemceruza, vagy az Essence Sun Club Bronzer (ez még le sem volt járva!!, de avas szaga lett), vagy az Essence zselés tus megbüdösödött, mikor kb. 2x használtam és nem járt még le.

2013. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!