Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok ez a smink hétköznapra?

Sok ez a smink hétköznapra?

Figyelt kérdés

BB krém, korrektor, púder, szempillaspirál, színtelen ajakápoló



19/L


2013. szept. 28. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már sok? Te is nagyon jól tudod, hogy ezek alap cuccok, ennél kevesebb az, ha valakin nincsen smink. Inkább egy kis pirosítót tegyél még mellé, mert a BB krémes, korrektoros, púderezett fejed anélkül elég hülyén fog kinézni.
2013. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon vicces. -.- Továbbá én is javaslom a pirosító használatát, mert ha már BB krémet használsz, korrektort meg púdert, akkor az tényleg elég fura lesz pirosító nélkül.... Sőt, a helyedben egy kis világosbarna szemhéjpúdert is tennék a mélyítővonalamba. Vagy ne legyen rajtad smink, vagy akkor már sminkeld ki magad normálisan.
2013. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is smink. Inkább csak a kora reggeli arcodnak a feljavítása. Pirosítót ne felejts el használni hozzá, mert anélkül a korrektorral meg púderrel inkább csak kiemeled a reggeli nyúzottságot! Vagy ha neked ez már soknak tűnik, inkább ne használj sminket egyáltalán, nem kötelező minden lánynak sminkelnie magát. Inkább természetes bőr kis hibákkal, mint egy félig befejezett smink.
2013. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sok egyáltalán, én is ennyit szoktam csak feltenni. Mivel én alapból elég sápadt vagyok, én dobok egy kis színt az arcomra, mert engem zavar, de ha téged nem zavar, vagy nincsenek ilyen gondjaid, akkor nem kell. :)
2013. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. ez még nem is smink. :D
2013. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!