Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alap és fedőlakk vált...

Milyen alap és fedőlakk vált be nektek?

Figyelt kérdés
Elég gyengék a körmeim, bármivel kenem ki, a második napra lepattogzik. Milyen alap és fedőlakkot ajánlanátok?

2013. szept. 28. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

kallos gyors szárító.. én alapnak és fedőnek is ezt használom, 1 hétig szépek a körmeim

fodrászkellékesben lehet megvenni 330ft ért, szerintem eredeti rendeltetése , hogy meggyorsítsa a körömlakk száradási folyamatát.. ennek ellenére nekem mind2re jól funkcionál! :)

2013. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én alapozónak Manhattan ProFrench Nailife Hardener-t használok (szépen kimásoltam róla) ami annyit tesz hogy körömerősítő. Növesztem a körmöm, és eddig rágtam, eléggé gyenge volt. Már szép erős.

Fedőnek vagy Manhattan ProShine Top coat, szárítós lakkot, vagy Miss Sporty Nail Expert Manicure-t, őt lehetne alap-fedőnek használni.


Pluszba én nem hallok jót az Essence új színes lakkjairól, állítólag hamar lepattognak.

2013. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezek sajnos egyik sem vált be.. próbáltam már Essence-t, meg a Manhattan erősitőjét is.

Esetleg valami más? (lehet drágább márka is)

2013. szept. 28. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Sally Hansen Maximum Growth. Ez egy körömerősítő és növesztő egyben, 13,3 ml van benne, az ára kb. 1600-1900.- között van. Már több hónapja használom és még mindig csak a felénél tartok. Szép hosszúak és erősek lettek a körmeim! Nagyon ajánlom!
2013. szept. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is a Sally Hansen alaplakkján gondolkodtam. Esetleg az OPI vagy Anny márkák alaplakkjával van valakinek tapasztalata?
2013. szept. 29. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!