Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rá lehet érezni a sminkelésre?

Rá lehet érezni a sminkelésre?

Figyelt kérdés

Könnyű, alap sminket föl szoktam magamra dobni (alapozó, szemceruza), avval nincs is baj. De ha valami kissé komplikáltabbat (pl. füstös szemet) szeretnék készíteni, hát az valami botrány! Hiába nézem a sminkes videókat, kb. úgy tudom leutánozni, mint egy férfi vagy egy kisgyerek. Követem lépésről, lépésre és botrányosan sz*rul néz ki.

Próbálok gyakorolni, de semmi fejlődést nem tapasztalok. Valaki volt hasonló cipőben? Rá lehet érezni?


2013. szept. 29. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Videó alapján én is ocsmány dolgokat műveltem, szerintem azok inkább arra jók h inspirálódj. Gyakorlással egész jól ráéreztem egy idő után, hogy melyik ecset mire jó, hol érdemes kezdeni (a videókban mindig a szemhéj külső felső részétől indulnak, nekem könnyebb ha a szemzugban kezdem és onnan folytatom kifelé). Szóval ha van időd ülj le a tükör elé és próbálkozz, olvass praktikákat, nézegess sminkeket...
2013. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Próbáltam én is, hogy na, most csak követem a szem formámat és rögtönözök egy erősebb sminket.. hát az is pont olyan lett.

A legnagyobb problémám, hogy vagy ilyen pandamaci sminket csinálok, ha meg próbálom "cicásítani" (videókon tök egyszerű ilyen V-t produkálni a szemük sarkába), hát az is, mintha farsangon Batmannak készülnék.. Ezekre a határokra képtelen vagyok ráérezni. Arra van valami tipped, tippetek?

2013. szept. 29. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

próbálkozz egy darabka ragasztószalaggal ahogy a csaj a videóban. tudom videó... de nem tudtom elmagyarázni a ragasztós dolgot : D

http://www.youtube.com/watch?v=0SgQophEJgc

szóval így talán nem lesz panda szemed, mert a leragasztott részre nem kerülhet smink... én általában a szemöldököm alatti csontig a szemhéj hajlata fölé viszem fel a sötétebb szemhéjpúdert, ívesen egészen a belső szemzugomig. az alatt meg valami világosabb színt használok. ha kész és levetted a ragasztót a kapott él mentén húzd ki a szemed tussal. ha csak a szemhéjadon van smink akkor szerintem alul ne húzd ki végig csak a külső egyharmadát. hát nem tudom mennyire fogalmaztam érthetően talán tudsz valamit hasznosítani belőle : D

2013. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!:-) Mindenképp kipróbálom!
2013. szept. 30. 19:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár a videót nézve, még ezen szoktam elcsúszni.. ugye ez a lány is, vagy 100x fölvisz ilyen-olyan rétegeket, nálam ez egyre ordenárébb pacához szokott vezetni. Mindenesetre próbálkozni fogok! Az pl. nagyon jó ötlet, hogy ne húzzam alul végig a vonalat.
2013. szept. 30. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minél tovább gyakorlod annál ügyibb leszel ;)
2014. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!