Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemránckrémet hasznájak?

Milyen szemránckrémet hasznájak?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és szeretnék megbízható terméket használni (szemránckrémet) Milyen márkát ajánlanátok és milyen hatásosak ezek? Vannak apró ráncacskáim és szeretném már elkezdeni kezelni őket, hogy a későbbiekben ne legyenek erősek ezek a ráncok évek múltán.

2013. szept. 30. 01:06
 1/2 tubifex ***** válasza:
Azt hiszem a loreal és az avon olyan rendes,hogy megjelöli a korosztályt,hogy melyik életkorban ajánlja melyik termékét.Így könnyebb kiválasztani.Én lorealt használok és elégedett vagyok.
2013. okt. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) ha van valakinek még ötlete írja meg .....egy hét mulva rendelem meg a terméket és addig még eldönthetem melyik legyen.
2013. okt. 4. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!