Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Chanel chance (edp) parfümöt...

Chanel chance (edp) parfümöt el tudtok képzelni 23 éves lányon? Sokaktól hallottam, hogy idősebb korosztálynak való illat, vagy nagyon elcsépelt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ami csak idősebb korosztálynek lenne jó. Ha tetszik, használd :)
2013. okt. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleve egy 23 éves "lány" az már nő. Jobb esetben legalább is. Ha illik hozzád, és tetszik ez az illat, akkor szerintem használd bátran. Én is egy olyan parfümöt használok szintén ennyi idősen, amire azt mondták, hogy idősebb nők használják, de nekem őrülten tetszik, így nem érdekel.

Azt elismerem, hogy pl egy 18 éves lány az még nem elég érett egy Chanelhez, de 23 évesen már simán lehet az.

2013. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, egy éve használom a Chanel Chance-et, és szerintem (és mások szerint is) illik hozzám. 16 évesen Mademoiselle-em volt, ajándékba kaptam, de ahhoz akkor még nagyon fiatalnak éreztem magam. Hogyha úgy érzed, hogy a Chance inkább idősebbeknek való, akkor próbáld ki az eau de Tendre változatát, az sokkal fiatalosabb.
2013. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az annyira nem ragadott meg:( de megtaláltam a nagy szerelmet!! dior eau fraiche! isteni finom illat!!!
2013. nov. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!