Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért lett ilyen nagy divat a...

Miért lett ilyen nagy divat a vastag szemöldök?

Figyelt kérdés
Mostanában minden eddig normálisan kinéző lánynak ilyen alárajzolt vastag szemöldöke van és ki vannak kenve alapozóval. Ez miért lett ekkora divat?

2013. okt. 3. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy fokkal jobb, mint a cérnaszemöldök, de ez is röhejes, ha nagyon túlzásba viszik. Azon meg, hogy miért lett divat kár gondolkozni.
2013. okt. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert egy hülye elkezdte és a többi utánozza. Általában sztárok szokták ezt elkezdeni...
2013. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiszeltünci feeling. Fujj.
2013. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, elég buta divat. Miért nem lehet a természetes vastagságot hangsúlyozni? De hogy direkt megvastagítják?? Á, borzalmas. Én is láttam ilyet blogokon.
2013. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látnád itt mi megy, ahol én lakom(Erdély) A román csajok főleg, de sok magyar is imádja jó vastag feketére festetni, vagy ami mégrosszabb kitetováltatni. Engem szabályosan minden alkalommal lehord a kozmetikus csaj, hogy miért nem engedem, hogy befesse nekem feketére a szemöldököm, úgy mennyivel szebb lenne. Hozzáteszem, hogy világos szőke hajam van és hozzá elég dús barna szemöldök, szóval nem az, hogy amúgy alig látszik a szemöldököm és feltétlenül be kéne festeni. Nem tudom miért lett divat, de borzalom, az biztos. Ennél már szerintem az is jobb volt, mikor cérnavékonyra szedték, mondjuk az is csúnya, nagyon.
2013. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vastag szemöldök nagyon el tud csúfítani egy amúgy szép arcot. Nem értem, hogy miért kell direkt vastagítani.
2013. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Je Veux ***** válasza:

Van különbség aközött, hogy valaki meghagyja a szemöldökét, vagy szándékosan vastagítja.


[link]

[link]


Nekik például természetes. Persze biztos ez is korrigálva van, rések kitöltve, de az utóbbi lány, neki ez az ismérve, világéletében ilysen szemöldöke volt.(ha nem durvább)


Viszont ez már szerintem borzalmas.

[link]


Szóval vannak különbségek.


Az alapozó pedig már egy ideje nagy divat.. Én mondjuk erre kicsit büszke vagyok. Soha nem használtam alapozót. Nincs rá szükségem.

Ellenben volt osztálytársam már rákényszerül, mert brutálisan néz ki alapozó nélkül. 15 éves kora óta keni magát, minden nap, tonna smink és tönkretette a bőrét.

2013. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Cara Delevingne az egyik "ötletgazdája".Ijesztő,de hozzátenném,hogy ha normális szemöldöke volna,egész szép arca lehetne.
2013. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!