Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A parfűm utánzatokban találhat...

A parfűm utánzatokban található anyagok károsabbak mint az eredetiben levők?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Armani, Gucci stb. termékekre. A bennük található illatanyagok töménysége miatt vagy a minőség miatt húzós az áruk? Használtam ilyet is, olyat is, de bőr irritációm nem volt tőlük. Mennyire szigorúak ezek ellenőrzése? Van erről infója valakinek?

2013. okt. 7. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Az eredeti parfümök a márkájuk, ósszetevők minősége miatt annyi,am ennyi. Elméletileg nem szabad lennie allergiás reakciónak, nagyon szigorüan vizsgálják ezekez, de a gyakorlatban előfordulhat ritkán. Az utánzatok is bevizsgált, előírt szabálok szerint készítik. A hamis parfümöket viszont ellenőrizetlenül, kétes ósszetevőkből. Ráadásul az illatuk hamar elillan, totál más, mint az eredeti. Szerintem egy parfümöt az illata miatt vesz meg az ember és mindenképp luxuscikk, én az eredetit venném meg.
2013. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!