Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan parfümöt, ami nagyon édes illatú?

Figyelt kérdés
Eddig a Pink Sugart használtam, nagyon imádom még most is, de rettentően idegesít, hogy sok embernek van ilyen. Ehhez hasonló tömény, édes illatot keresek, ami valamiben mégis más! Előre is köszönöm

2013. okt. 9. 10:54
 1/10 anonim válasza:
ÓÓÓÓÓ-Ha egészen külcsit akarsz-akkor ajánlom a kedvencemet:Kenzo Jungle :) -Kimagasló a sikere a barátnőim körében :)
2013. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én nem szeretem az édes illatot, de a Dove nak vagy egy téli testápoloja, ami fehér és rózsaszín színekből áll. Gondoltam ezzel kivételt teszek, mert annyira jó az illata. Finom édes :). Bekenem magam vele és az egész szobában érzik. És rajtam is. Ajánlom :)
2013. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. köszönöm, megszagolom :)

2. nekem is van olyan! ;)

2013. okt. 9. 11:20
 4/10 anonim válasza:
Első vagyok :) ki ne hagyd- a pasik is imádják rajtam :)
2013. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Amit en nagyon szeretek az a Puma Flowing. Esetleg meg Oriflame-tol a Miss Punk.
2013. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mexx Wild
2013. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon erős, nagyon tömény, és nagyon édes a Star Nature Vattacukros parfümje. (bocsi, ha nem olyan, mint amilyet keresel, a pink sugart nem ismerem)
2013. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Anna2013 válasza:
Britney Spears - Fantasy vagy Beyonce - Heat Rush vagy ott van még az avonból a Today parfüm.Mindegyik tömény édes illat.
2013. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Prada - Candy

Lolita Lempicka - L

2013. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Avon far awway, lush vanillary, zara- red vanilla, illetve a Zarának van almáspite illatú parfümje is, annak nem tudom a nevét, de isteni finom, illetve egy DM-es parfümnek is van vaníliás változata, spirit a neve.
2021. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!