Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki megtudja állapítani,...

Valaki megtudja állapítani, hogy milyen színű pirosító állna nekem jól? (barack, rózsaszín, vagy piros)

Figyelt kérdés

Hófehér bőröm van, extravilágos zöld szemem, és középbarna hajam. Gyakorlatilag csak fehér/drapp/halvány rózsaszínt hordok.

köszönöm..nem tudom melyik a szép.

:]

(Alverde mellett döntöttem egyébként)


2013. okt. 11. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen az arcformád?Hosszúkás vagy inkább kerek?
2013. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Inkább kerek.

(ha tudsz segíteni, előre is köszönöm:)

2013. okt. 11. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a barack, de ez csak az én meglátásom. Neked melyik tetszik legjobban?
2013. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, igazából még sosem volt rajtam pirosító. Csak mindig megkapom, hogy úgy nézek ki mint aki most szökött a Walking Dead castinjáról, olyan sápadt vagyok.:D Szóval úgy döntöttem, beruházok egyre.

Akkor barack lesz, köszönöm.:]

2013. okt. 11. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hideg típus vagy, piros/rózsaszín, ha meleg, barack. Úgy tudod megállapítani, h a karodon megnézed, milyen színűek az erek. Ha lilás-kékes, hideg vagy, ha zöldes, meleg.
2013. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sötét színek/barna,bronz,stb/(persze megfelelő helyen használva) vékonyítják az arcot,kissé "beesett" lesz,míg az élénk színek/piros,rózsaszín,stb/ kiemelik,kerekebb hatást keltenek.Úgyh ajánlanám neked a picit sötétebb színeket.De nézz videót a helyes használatról.

Ha mindenképp világos színt akarsz,ne kenj túl sokat,mert nem lesz túl szép az összhatás. :)


1-es voltam

2013. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznos volt:)

Akkor rózsaszín/barack lesz, mert beesett arcom van, hiába kerek a formája. Jó tudni, hogy ez javít rajta, mert ijesztő a látvány néha.:]

2013. okt. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!