Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Melyik üzletben...

Lányok! Melyik üzletben találnék sötétben világító körömlakkot? Tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
én egy kínaiban vettem 390-ért és valami nagyonzsír! imádom, tényleg szuperül világít, de már az essence és a lovely is gyártott (rossmann)
2013. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a barátnőm az essence gyártmányút vette meg. az elvileg úgy működik, hogy bármilyen színű (azt hiszem) lakkra rákened, és az világítani fog a sötétben.


gyakorlatilag végigteszteltük az egész essence körömlakk palettát, és egyiknél sem világított még csak halványan se.

2013. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 2.nak mondom, hogy amit én vettem az charm limit és az még alap nélkül is világít. Én egyébként mostanság nem annyira bízok meg az essence lakkokban, a lovely-ra lennék még kíváncsi
2013. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Essence. Takonyzöld szìne van, és glow in the dark a neve.
2013. okt. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én a Rossmannban vettem egy Essence nail art GLOW in the night típusú körömlakkot, és ez fekete csomagolásban van, de egyébként átlátszó, és akármire rákenheted. a kupakjára az van írva, hogy FLUORESCENT, szóval akkor világít, ha kb. 1-2 percre erős fény alá teszed a körmeidet a lakkal együtt, és aztán 10 percig erősen világít, azután gyengül... én 600 Ft-ért vettem, szóval megéri. Én minden festéskor használni szoktam.
2014. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most 350ft, sok más effect lakkal együtt a rossmannban az essence márkájú. Ma vettem.
2015. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AbrahamLilko02 válasza:
Rossmannba 350 Ft -ért vettem sötétben világítós fedőlakkot , 2 réteg kell rá, de akkor nagyon világít :*
2015. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!