Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc alapozótok? Mi a...

Yarah kérdése:

Mi a kedvenc alapozótok? Mi a véleményetek a Lora márkájú alapozóról? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Ma vettem egy tubusos Lora Foundation Oil free alapozót. Ha használtátok már mi a véleményetek róla?

Nektek mi a kedvenc alapozótok?

1000-1500 ft-ért tudnátok nekem jó alapozókat ajánlani?

Előre is köszi a választ/válaszokat.:)



2013. okt. 13. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szánj rá többet, de ne vegyél ilyen gagyi kínai cuccokat, ki tudja mit raknak bele. Én a Max Factor alapozókat szeretem, a Rossmannban szokott akcióban lenni, 2000-2500 Ft körül. A CC krémjük is nagyon jó.
2013. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem már lassan 2éve Lora márkájú van,ez vált be! Nekem semmi problémám nincs vele!Viszont ez mellett van avonos is
2013. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Oriflamet használtam eddig, mert a hullaszínemhez minden drogériás alapozó sötét volt, amit próbáltam.

Aztán most Alverdét vettem, remélem ez is beválik, mindenesetre marha világos és nincsen tele káros cuccokkal.:)

2013. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm...:)

Igen szeretnék majd venni egy kicsit drágábbat hogy azért még is legyen valami jó minőségű alapozóm is.. A Lorát még egyenlőre nem próbáltam ki de hamarosan kifogom :d esetleg tudtok valami jó színezett hidratálót? nem tudom igazából melyik a jobb az alapozó vagy a színezett hidratáló...

2013. okt. 14. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az essence stay all day alapozóját használom, nincs benne káros összetevő, 1250 Ft, elég jó fedése van, 4 színben választható, bár többen azt mondták, hogy túl sárgás a bőrükhöz, ki kell próbálni tetszteren.
2013. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Manhattan Powder Mat Make Up alapozó. 1800 Ft.

Nagyon zsíros a bőröm és eddig ez az egyetlen, ami jó rá.

2013. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm..igen,nekem is zsíros :/
2013. okt. 15. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Maybelline Affinitone, Vichy Dermablend, Garnier BB krém zsíros bőrre; nekem ezek váltak be. :)
2013. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kõszi...:)
2013. okt. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!