Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinteetek lesz belőle baj?

Szerinteetek lesz belőle baj?

Figyelt kérdés
Helló nah az van hogy 2 hete van köldök pc-m és szerencsére nincs begyulladva, viszont kaptam rá 3 féle cucost szappant kenőcsöt és oldatot amivel elvileg minden este kenni kellene de ma nem otthon alszok és otthon hagytam ezeket szerintetek lesz baj ha egyestét kihagyok?
2013. okt. 16. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy este semmi, majd reggel vagy ha hazamész pótolod a dolgokat, talán akkor lenne probémás ha frissebb lenne
2013. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huhh :) értem köszönööm és igen én is erre gondoltam h reggel csak nem tudtam h lehet e baj belőle :)
2013. okt. 16. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kimarad 1-2 alkalom nem lehet belőle gond, mivel a bőrödbe van annyi ezekből hogy tudja ezt tartani meg nem árt neki időnként ha pihenteted. A lényeg az hogy ha hazamész pótold ezt.
2013. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!