Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez nagyon sok?...

Szerintetek ez nagyon sok? Túlzás? 17/L

Figyelt kérdés
suliba minden nap így sminkelek: bb krém, kevés púder, néha pirosító, szempillaspirál, tus, ajakápoló, néha szemceruza
2013. okt. 20. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Minek ennyi cécó, lányom...? Nem divatbemutatóra készülsz.
2013. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen az. Szerintem, legalábbis. Minek ennyi vakolat?
2013. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez még nem sok. Én is kb. ennyit használok.
2013. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
A kevesebb,néha több....:))
2013. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem sok. Én még korrektort, bronzosítót, szájfényt és néha szemfestéket is használok.

És ami a legfontosabb, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy hogyan festem ki magam, bár én nem középiskolás vagyok.


22/L

2013. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sok, igen.
2013. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is sok 17 évesen. Nem szeretem, ha az öregek a régi időkkel példálóznak, de amikor én 17 éves voltam, és az nem volt olyan régen, egyetlen osztálytársam sem sminkelte magát, annyira más volt a lényeg. Én meg vagyok győződve róla, hogy jobban éreztük magunkat a bőrünkbe, mint a mai gimisek.
2013. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem sok

Eleve a bbkrém, púder,ajakápoló és jobbesetben a szempillaspirál nem is látszik

ezenkívül tus+ szemceruza tényleg nem sok

2013. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem:) De különben is senkinek semmi köze hozzá, hogy hogy sminkeled magad, ha így érzed magad jól.
2013. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is így sminkelek, de ha sietek, akkor kihagyom a tust és a szemceruzát, pirosítót meg nem szeretek használni, plusz én bőrhibákra kenek egy kevés korrektort is.

Szerintem a te dolgod eldönteni, hogy sok-e, de szerintem nem. Nem érzem magam rosszul smink nélkül se, mert nem lenne különös szükségem rá, ahogy úgy általában senkinek sem. De hát a tévében látható "sminknélküliség" is alapozó, korrektor, púder, bronzosító kombókat jelent...

2013. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!