Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mit gondolnátok róla?

Ti mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. A suliba csendes, visszahúzódó. Itthon már többször is kisminkeltem magam (nagyon jól áll), de nem merem elkezdeni sulira. Félek hogy mit gondolnának róla a többiek, hogy ahhoz képest hogy milyen csendes meg félénk vagyok, ahhoz képest milyen "nagylányossan" nézek ki.

(sminkelés alatt ezeket értem: szemceruza, szempillaspiál, alapozó). Szóval szerintetek elkezdjem, vagy várjak még 1-2 évet.



2013. okt. 20. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te úgy is tudod magadban, mit szeretnél :) Akkor kezdj sminkelni amikor jól esik. Szerintem pont a 14-15 éves kornál van a határ, amikor már kezdünk nőiesedni, és ekkor már nem ciki, mint a kis 11 éves p*csáknak. Nem hinném, hogy beszólnának érte a suliban, szerintem páran észre se vennék. Megjegyzés: én 16 éves vagyok, még nem sminkelek, de én is gondolkodom rajta, hogy elkezdjek-e. Én azért szeretnék sminkelni, mert rockot hallgatok, és hogy kifeketézzem magam, de egyenlőre maradok a csak sulin kívüli sminkelésnél, amire eddig 2x volt példa. Bocsi ha hosszúra sikeredett. :D
2013. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is hezitáltam régen ezen, 8.ban kezdtem el a szemceruzát, aztán közép iskola elsőben jött a szempilla spirál, majd a szemhéj púderek. aztán 3.-ban jött a pirosító, és ennyi :-)


Ha úgy érzed itt az ideje kezdd el, ne azzal foglalkozz ki mit szólna hozzá, nem 10 éves vagy, hogy ciki lenne.

2013. okt. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
kezdd először spirállal és mikor mondjuk már megszokták a többiek, akkor jöhet a többi. vagy csak csapj bele, had lepődjenek meg :)
2013. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!