Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Betegségem miatt szeretnék...

Betegségem miatt szeretnék világos matt hatású alapozót. Ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Autoimmun betegségem miatt kissé eltorzult az arcom, és barna foltok vannak rajta, és alapozókkal szoktam korrigálni ezeket, de találok megfelelő világos alapozót. Jártam már a Rossmanban, de mindegyik árnyalat sötét volt, ami pedig jó lett volna, az majdnem 5000 Ft volt, és napi szinten használva az gyorsan elfogy!

2013. okt. 20. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Neeee alapozózd, nekem is ilyen betegségem van, ha voltál vele dokinál ő ad rá tablettát, amit szedned kell, és attól javul. De ha nagyon alapozó párti vagy, akkor ami nagyon világos alapozót tudok ajánlani, azt a oriflame-nél leled meg, very me márka, fekete a tubus és lila a kupak :-)
2013. okt. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Neeee alapozózd, nekem is ilyen betegségem van, ha voltál vele dokinál ő ad rá tablettát, amit szedned kell, és attól javul. De ha nagyon alapozó párti vagy, akkor ami nagyon világos alapozót tudok ajánlani, azt a oriflame-nél leled meg, very me márka, fekete a tubus és lila a kupak :-)

Szia! Köszi hogy írtál!:)

Sajnos az enyémre nincs gyógyszer. Sclerodermám van, ez csak korrekciós műtéttel/plasztikával/ javul mert eldorvadt a bőröm és a csontjaim is. Sajnos még idő kell míg műthetnek mert 2 év a fogszabályzás előtte. Nem vagyok bányarém ezeket leírva, festem a hajam és sminkelek is hogy esztétikalilag ne tűnjön fel:)

Köszönöm az ajánlatod, utánanézek! Különben matt hatású is?

2013. okt. 21. 08:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Vichy Dermablend.

Gyógyszertárban kapható, googlizd ki, nagyon meggyőző!

És van minta a gytárban, ki is tudod próbálni, asszem 5 árnyalatban van.

2013. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hű, jól látom hogy arcsérülteknek/betegeknek van? :)
2013. okt. 21. 15:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Konkrét korrekciós alapozó! nagyon hálás vagyok, remélem lesz a hipó bőrömre is! :) nagyon elüt a barna elsorvadt foltoktól de napra sem mehetek miattuk. Köszönöm a válaszokat!:)
2013. okt. 21. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez is kicsit drága, de hidd el megéri! Napi használat mellett sem fog gyorsan elfogyni, mert az a nagy előnye a "gagyibb" alapozókkal szemben, hogy jóval kevesebb kell belőle a tökéletes fedéshez.

Esetleg még jó lehet a Revlon Colorstay alapozó (krémmánián olvass utána, rengeteg pozitívumot írtak róla - a Dermablendről annyira nem..), csak azt Magyarországon nem tudom mennyire forgalmazzák. :S

2013. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Dermablend biztosan jobb lehet mint az én 600 Ft-os alapozóm. A legvilágosabb jó lesz az én fehér bőrömre?
2013. okt. 22. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!