Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfüm mánia? Mennyit költesz...

Parfüm mánia? Mennyit költesz egy évben parfümre?

Figyelt kérdés

Én parfüm mániás vagyok :) Legalábbis én annak érzem magam. Jelenleg 6 db parfümöm van itthon de ebből egyik sem nagy márka csak középkategóriás darabok. 2db Beyonce mindkettő eua de toilette 75ml-es Heat és a Heat Rush a Heat Rush-t a nyár elején vettem már majdnem kifogyott. Akicósan vettem a Heat-et pedig 1000Ft ért, mert szintén akciós volt, csak akciós parfümöt veszek meg! :) Van két Playboy ezek parfümök vagyis edp-k Play it Spicy 1500 Ft ért jutottam hozzá a Dm ben még a nyáron és a Play it Super playboy ezt is akciósan a rossmanból.:) 30 ml-es mindkettő. Lady Gaga Fame parfümje ez a legdrágább parfümöm ezt 5000 Ft ért sikerült vennem és szintén 30ml-es isten az illata még csak pár fújásnyira használtam tartogatom. :) Avril Lavigne Forbidden rose 15ml-es akicósan volt 4ezer Ft. Minden parfümömet szeretem és most láttam a Rossmanban hogy akciósak a Britney parfümök :) Lehet veszek egyet mert most csak 2500 Ft a 30ml-es :)

Minden parfümüm dobozban a saját dobozában tárolom a szekrényben hűvös napfénytől zárt helyen és egyszerre csak két db parfümöt használok. Sok évig nem kell parfümöt vennem egyenlőre, de ha látok valami akciót nehezen állok ellent..:) Más is van így? Kort és nemet írjatok,bár ez szerintem csak lányokra igaz...


23/L



#parfüm #celebparfüm
2013. okt. 23. 12:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
eddig se voltam valami nagy parfüm rajongó. persze használtam, de megvettem egy üveggel normális márkásat. ( nina richit használtam, 100 miliset) ez nekem fél évig is elég volt, mert picit tettem magamra. na de mióta terhes vagyok rosszul vagyok a szagoktól, illatoktól. főleg az émelyítő édestől. már tusfürdőből is semleges szagút veszek, mert nem bírom elviselni magamon.
2013. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
ja ez lemaradt. 20/N
2013. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
többnyire ajándékba kapom a parfümjeim...esetleg néha veszek egyet, de max 5000ért :)
2013. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Évente talán max 5000-10000 volt, amit parfümre költöttem. Mindig egy márkásabbat vettem és az sokáig elég volt. De jelenleg van 5 db, mind 75 milisek... Szerintem életem végéig elég lesz majd.

21/n

2013. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
én most versace-bright crystalt használok, ezt ajándékba kaptam. ez a mindennapi, ez csak eu de toilette és nem túl tömény. bulikba, vagy amikor elmegyek itthonról szoktam dita von teese-t(40 ml) használni, vagy escadat. (30 ml) szerintem elég sokáig elég lesz, de tervezek beszerezni egy cacharelt még negyediknek 18/L
2013. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy darab 30 ml-es Tommy Hilfiger van, 49 Euróért vettem. Ha elfogy veszek másikat, szerintem elég egy évig is ez.


25/F

2013. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Írhattok még nyugodtan :)

Lehet tényleg a mániám a parfüm gyűjtés..:) ?

Eddíg csak ünnepekre karácsony névnap szülinap stb kaptam vagy vettem magamnak parfümöt, de pl eddíg is volt olyan év, hogy volt itthon 3db parfümöm :) :D

Arról nem is beszélve,hogy most volt ez a Playboy tusfürdő akicó a tescoba és én az össze illatot megvettem!!!:) Van itthon jelenleg 5db Playboy női tusfürdőm, azért 5 mert a szexyt már elhasználtam :) Megvan a lovely, spicy, vip,rock, super playboy :) És mind tusfördő . Most aztán 3 évig nem kell tusfőrdőt vennem :) De nem hagyhattam ott egyet sem amikor 600 Ft volt darabja és teljes árban meg 1000 Ft / db . Tehát én sokat spórolok is a mániámon, azért szerzek be valamiből többet mert olcsó! :)Van ezzel más is így?

2013. okt. 23. 13:43
 8/27 anonim ***** válasza:

Jelenleg Mexx Very Wild-et (edt, 40ml) használok. Otthon rengeteg parfümöm van (koleszos vagyok, ritkán járok haza), 20 darab biztos. A márkásabbaktól (DKNY, Guess, Lady Gaga), az olcsóbb kategóriáig (Playboy, Puma, Avon) van mindenféle.

Ha tehetem, inkább kisebb üveget veszek, mert mire megunnám az illatát, elfogy. Persze vannak 75ml-s natural spray-ek is, nyáron hétköznapra fújkálni az is jó. :)



19/L

2013. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez változó nálam. Épp most vettem egy Guerlain L' Instant parfümöt. Van még itthon Dsquared2 he wood, és D. Beckham instict, Carolina Herrera 212, azonban szeretnék még a közeljövőben egy Prada Luna Rossa ill. Trussardi my land illatot. Pasi létemre szerintem relatíve sokat költök illatokra.
2013. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%

Életemben egyszer vettem parfümöt, azt is csak azért mert cica alakú üvege volt. Most nincs parfümöm már rég, néha kapok ajándékba, akkor azokat használom. De nem érzem hogy szükség lenne rá. Nem vagyok én büdös hogy illatosítani kelljen magamat.

29L

2013. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!