Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Képesítés nélkül tudok magamna...

Képesítés nélkül tudok magamnak csinálni műkörmöket?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy magamnak csinálok műkörmöket, elvégre láttam hogyan csinálja a körmös, mikor nekem csinálta. Beruházok uv lámpára, tip-re, tipvágóra, zseléecsetre meg zselére, meg tip ragasztóra. A tipet simán feltudom ragasztani magamnak, aztán felviszem a zselét, azt is láttam hogy csinálja. Ha uv alatt megszáradt akkor meg csak simára reszelem reszelővel a felületét és lefestem lakkal. Ez kivitelezhető szerintetek? Nyílván ez egy borzasztóan lebutított változata a műkörmözésnek, de saját magamnak abszolút megfelel... Nincs pénzem sem időm arra, hogy 2 hetente töltessem, így meg itthon tudnék csinálni magamnak. Meg nekem nem kell mindenféle minta meg dísz bele, csak hogy lehessen szépen festeni egyszínűre. A saját körmöm erre nem alkalmas, mert csúnya és gyenge.

Mit gondoltok?


2009. nov. 12. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez nem képesítés kell, hanem inkább csak gyakorlat, na meg megfelelő profi eszközök, anyagok. Az első pár alkalommal biztos nem fog tökéletesre sikerülni, de ha rutinosabb leszel szerintem simán meg lehet oldani.
2009. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nővérem magának rakja fel, nem nagy cucc
2009. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!