Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eau de toilette meddig tart ki?

Eau de toilette meddig tart ki?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 30 ml-es üveg. Elég szűk a pénztárcám legalábbis ilyen téren szóval utánzatot gondoltam. Mellesleg férfi vagyok szóval nagyon nem értek az ilyenekhez megéri utánzatot venni vagy csakis igazit? Illatban észrevehető a rosszabb minőség? Csak randi és hasonló alkalmakhoz használnám szóval igazán nem kell egész nap tartania, elég 3-4 óra.
2013. okt. 25. 21:51
 1/3 anonim válasza:
addig nem bírja..
2013. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van amelyik kitart és van amelyik nem. Nekem 2 fújás fél napot bír ki.


Ha nincs pénzed eredetire, vehetsz utánzatot is. Nekem 2 utánzatom van, egy Bruno Banani (Brunni Woman) és egy Naomi Campbell (Noemi Caramell). Senki nem vette még észre, hogy utánzat, sőt, sokan meg is kérdezték, hogy Bruno Banani vagy Naomi Campbell parfümöt használok-e, épp amelyik rajtam volt. Meg nem mondták, hogy nem eredeti az illat. Ezeket egész nap érezni, de ők Eau de Parfumök.

2013. okt. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szép napot kívánok! Ha szeretnél olcsón kiváló minőségű edp parfümöket venni. 3-5 ezer forintig. Akkor illattenger.hu
2014. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!