Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tüntessem el a mitesszere...

Hogy tüntessem el a mitesszereket és a pattanásokat?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
olvasd el a többi 10.000 kérdést ami ugyanerről szól.
2013. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
33%

Menj el bőrgyógyászhoz,és ír föl neked ilyen "krémeket"...

DE amit először ír ilyen zselés armosó féleség az nem jóó..

nekem először azt írta fel,és nem használt..visszamentünk és utánna már írt fel kenőcsöt,van reggeli meg esti...a reggeli az negyobb tubusban van,az esti az elég kicsi...

nekem ez használt... :)

2013. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
arcmosó féleség**
2013. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal
2013. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egy jó arcradír (pl.: Nivea Visage Young) meg egy tonik biztos javít a helyzeten, ha rendszeresen használod. Ha nem akkor kozmetikus.
2013. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Víz alapú krémet kell használni, nem zsír alapút ( a legtöbb krém abból készül sajnos) ami fokozza a faggyútetmelést es ezaltal zsírossà teszi a bőrt! Egy jó kozmetikus szakember ezt tudja ha elmész hozzá . És csak tőle vegyél ilyen krémet. Természetesen az arc tisztíttatás kozmetikussal!! nagyon fontos, sztem anélkül ne várjunk csodát egyik krémtől sem.
2013. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem nem nagyon van egyik sem, csak az orromon szokott néha előfordulni, de én arclemosó tonikot használok ellene. Ráadásul nálam elég jól bevált, mert ha látom, hogy kialakulóban van egy pattanásom, akkor ha arra a területre picit jobban odafigyelek, és rendszeresen használom rá, akkor ki sem szokott jönni. Mitesszerekre nem ilyen hatásos sajnos, habár pont azok ellen van elméletileg, de fellazítja őket annyira, hogy utána már nyomkodni is alig kell, kijönnek maguktól. Ha valami ilyesmit kezdesz el használni, de nem túl hatásos, akkor kozmetikus vagy bőrgyógyász segítségét is kérheted:)
2013. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én tudok egy olcsóbb és jobb megoldást :) tegyél az arcodra hetente 3× mézes élesztő pakolást. Nekem tökéletesen bevált, kitisztította a pórusokat és csak ott szárított ahol kellett :) ráadásul elég volt 1-2 hét a változáshoz meg igyál napi 2L vizet :) Ja és reggel/este baba tüsfürdővel moss arcot!
2013. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vercsi28 válasza:
Képzeld barátnőm mondta a fogrém leszárítja! Másnapra már nyoma sem lesz. :)
2013. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!