Smink vagy nem smink?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,jövőre megyek gimibe.Az osztályban sok lány tökre erősen sminkeli magát ami nem tetszik.Viszont nemrég elkezdtem szempillaspirált használni szemcerkával.Nem sok??A cerkát nem szoktam végighúzni csak a külső csücskébe.Vagy mit ajánlotok nekem?Nem fogja öregíteni a bőröm,Alapozót nem használok csak korrektort+púdert de nem mindig.Vagy gondoltam még a barna spirálra+fehér szemcerkára.

2013. okt. 30. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A szemcerka, korrektor, és szempillaspirál nem sok. Szerintem nyugodtan hordhatod. Az a kérdésem, hogy milyen színű a hajad, és a szempillád alapból? Ha szőke/halvány barna a hajad, akkor inkább barna szemceruzát használj, de ha fekete/sötétbarna akkor feketét is nyugodtan használhatsz :D
2013. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hajam világosbarna/sötétszőke,tipikusan seszínű :)a szempillám viszont sötét szinte fekete.
2013. okt. 31. 08:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.!!:D
2013. okt. 31. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A sminket arra találták ki, hogy hangsúlyosabbá tegye, kiemelje azt, ami szép, és háttérbe szorítsa a kevésbé előnyös vonásokat. Ezzel szemben a mai többség mindent magára ken, és elcsúfítja magát.
2013. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!