Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az olcsó...

Mi a véleményetek az olcsó kozmetikai termékekről?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az eurós boltokban kapható sminkes dolgokra.

A válaszokat köszönöm!


2013. okt. 30. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, én néha szoktam ott is venni dolgokat, de ez a minőség-vélemény attól is függ, hogy pontosan mit veszel. Alapozót, színezett hidratálót illetve korrektort általában drogériákban veszek, és inkább megveszem a drágábbat, viszont pl szempillaspirált szoktam eurós boltban venni. Jártam már úgy, hogy megvettem a drága szempillaspirtált, és egy hónap után csomós lett, amit meg az eurós boltban vettem, az meg nagyon sokáig bírta, nagyon szép ívelt lett tőle a szempillám, viszont volt hogy melléfogtam, és egy hét után inkább vettem egy drogériásat.

Én azt tanácsolom, hogy alapozóból, púderből inkább vedd meg a drágábbat, mert az sokkal jobban takar, viszont szempillaspirálból, szájfényből szerintem jó az olcsó is.

2013. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam alapszabály, hogy nem veszek eurós boltban, 100 Ft-osban, meg ilyen helyen sminkeket (csak körömlakkot szoktam néha). Ezek mind kínai cuccok, ki tudja mit raknak bele, még ha nem is tűnik rossz minőségűnek. Inkább megveszem az Essence-et, NYC-t, Lovelyt, azok is olcsók. Mondjuk ez sem jellemző, mert a legtöbb cuccom Max Factor, szemhéjpúdert Sleeket meg MUA-t használok még, azok beváltak és nem drágák.
2013. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólóval értek egyet.

Megfogadtam hogy többet soha nem veszek ilyen 300 ft-os szarokat. Ott van az essence, csak egy picivel drágább, de minőségileg ég és föld.

Elhiszem ha valakinek kevés pénze van ilyenekre, de ha már valamit az arcunkra kenünk válogassuk meg. Ezek a termékek tapasztalataim szerint többet ártanak mint használnak.

2013. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az arcomra nem is raknék ilyen dolgokat mert jól tudjuk mi lehet benne de ez nem csak az olcsó dolgokra vonatkozik...

Én inkább a körömlakkokra gondoltam mert olvastam már mindent valakinek tökéletes másnak viszont a rémálom.

2013. okt. 30. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a körömlakkok... Anyukám szereti őket, de erre is igaz hogy olcsó húsnak híg a leve. Egy rétegben nem fednek, Kettőben már talán, ha erősebb színről van szó. Min. 1 óra mire megszárad még fedőlakkal is, és nekem 2-3 nap után lepattogott (fedőlakkot is használtam, tehát 5 napot simán bírnia kellett volna. Essence körömlakk talán 200 Ft-ért drágább, de sokkal jobban szeretem.
2013. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazi körömlakk mániás vagyok van mindenféle márka ami csak kell. Nem rég megláttam egy eurós boltban a körömlakkokat és hát olyan színválaszték volt, hogy wáóóó és nagyon olcsóak voltak. Csak kíváncsi lennék, hogy mennyire gagyik de ha órákat kell várni a száradással akkor kihagyom.

:D

2013. okt. 31. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Végül is megpróbálhatod, lehet hogy neked beválik :)

Ha meg nem akkor kidobtál kemény 300 Ft-ot az ablakon :D

2013. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!